ست کیف و روسری

تعداد مطلب: 18

یکی از مهم ترین فاکتورها در شیک پوشی، استفاده از کیف و روسری ست است.خانم ها اکثراً کیف وروسری به رنگ های مختلف در کمد خود دارند، اما اینکه چه رنگ کیفی با چه رنگ روسری، ست میشود، خودش نکته دارد، که ما در اینجا نحوه ست کردن کیف و روسری زنانه را توضیح میدهیم

اول: تطابق در نوع جنس بکار رفته در کیف و روسری،هم جنس بودن و حتی نزدیک بودن مواد بکار رفته در کیف و روسری مهم است .

دوم: هماهنگی از نظر رنگ : گاهی اوقات پیش می آید که دو محصول از نظر رنگ قدری باهم تفاوت دارند که معمولا تفاوت های نامحسوس به چشم نمی آیند پس وسواس زیادی به خرج ندهید. بعضی مواقع شاید تصور شود که هماهنگی موجب یکنواخت به نظر رسیدن استایل و سبک لباس پوشیدن شما میشود، در حالی که منظور از ست کردن، هماهنگی و کلماتی از این نوع در دنیای مد، مشابهت دقیق و یک پارچه نیست. گاه هماهنگی میتواند از نظر رنگ، گاه از نظر مدل، گاه از نظر بافت پارچه ای و جنس و گاه از نظر طرح باشد، البته بعضی تضاد ها گاهی به اندازه هماهنگی در ست کردن، جذابیت ایجاد میکنند، برای مثال رنگ سفید و سیاه در کنار هم بیشتر به چشم می آیند .

سوم:مدل و کاربرد کیف و روسری، بعضی کیف ها مخصوص استفاده روزمره هستند و بعضی ها صرفا به درد مهمانی و مجالس می خورند ،پس تطابق این امر نیز باهم مهم است. باید توجه کنید که بسته به شرایط مکانی و زمانی پوشیدن کیف و روسری باید این دو را با هم ست کرد، مثلا برای رفتن به سرکار، دانشگاه و یا برای استفاده معمول روزانه، کیف و روسری به نحوه متفاوتی ست میشوند تا زمان مهمانی و یا مراسم رسمی. اگر چه امروزه در دنیای مد و فشن همه چیز را میتوان با هم ست کرد اما با این وجود هیچ چیز جایگزین استایل کلاسیک سابق نمیشود .

گاهی اوقات انتخاب کیف و روسری مناسب و ست کردن آن ها باهم وقت گیر و طاقت فرساست از این رو ما به شما خرید ست های آماه ی کیف و روسری را پیشنهاد میکنیم.

این ست ها در انواع و رنگ های متنوع وجود دارند. شما میتوانید از این ست ها به عوان کادوی روز مادر یا دختر استفاده کنید انواع سنتی این ست ها در سال جدید طرفداران زیادی پیدا کرده است

اکثر خانم های شیک و باکلاس خوش پوش برای استایل عید ست های کیف و روسری را انتخاب می کنند، برای مشاهده این مدل ست ها تا انتهای مطلب با مطلب خوب همراه باشید.

رعایت نکاتی کوچک در خرید کیف و روسری مثل توجه به جزئیات مدل، رنگ سایز و توجه به سبک و سلیقه شخصی، به شما در انتخابی درست و خریدی خوشایند کمک می‌کند.