مدل شال 99

تعداد مطلب: 21

انواع مدل شال 99 را میتوانید در این مجموعه مشاهده کنید به جرأت می توان گفت که روسری و شال بعد از کفش ها پر طرفدارترین ملزوماتی است که خانم ها همیشه به دنبال آن هستند و اگر سری به کمدهایشان بزنیم شاهد آن خواهیم بود که با انواع شال های رنگی مواجه می شوید. دنیای شال و روسری بسیار گسترده می باشد و مدل های شال درسال 99 تنوع بسیار زیادی دارد، جدا از بحث حجاب میتواند مکملی برای استایل شما باشد همانطورکه در بسیاری از کشورهای غیر اسلامی نیز استفاده از انواع شال و روسری در کنار سایر اکسسوری ها برای ایجاد تم رنگی خاص را مشاهده میکنیم و از طرفی در فصل های سرد سال میتواند به عنوان پوششی جهت محافظ از سرما مورد استفاده قرار گیرد. انواع مدل شال جدید 99 و2020 در مطلب خوب قابل مشاهده و خرید است.

شال نخی

الیافی از زیر مجموعه پارچه های پنبه ای و بسیار نازک و سبک هستند و برای فصول گرم سال همچون اواخر بهار و تابستان جزو بهترین گزینه ها می باشند. رنگ بندی های متفاوتی داشته و در طرح هایی دلربا تولید می شوند. به سبب سبکی و عبور گرما گردش هوای مناسبی را به همراه داشته و می توان گفت که اصلا سر نمیخورند. میزان چروک شدن شال و روسری نخی متوسط بوده و در قسمت های جمع شدگی مثل گره روسری چروک شده ولی به راحتی چروک آنها با اتوی ملایم رفع می شود. مناسب برای ست کردن با انواع لباس ها بوده و جزو بهترین انتخاب ها برای مصرف روزانه و کاری می باشند .

شال پشمی

این دسته از الیاف نیس زیر مجموعه پارچه های پنبه ای می باشند، اما به نسبت پارچه های نخی ضخامت بیشتری داشته و مناسب فصل های سرد سال می باشند. این الیاف به دلیل محبوس ساختن گرما باعث میشود تا در فصل زمستان احساسی مطبوع داشته باشید و شما را در برابر سرما محافظت میکنند. دسته ی شال و روسری پشمی مناسب برای ست کردن با لباسهای ضخیم زمستان می باشند. اگر دانشجو و یا کارمند هستید، شال های پشمی بهترین انتخاب جهت استفاده بر روی مقنعه در فصل زمستان هستند. شال و روسری پشمی به ندرت چروک میشوند و بهتر است موقع اتو کردن آنها پارچه ای روی آنها قرار داده و از قرار دادن مستقیم اتو بر روی آنها خودداری کنید.

شال حریر

پارچه هایی به شدت لطیف و نازک بوده و بسیار سبک هستند. طرح و نقش های متنوعی در آنها به چشم میخورند و از طیف رنگ های ملایم و کمرنگ تا رنگ های شاد و زنده در آنها به چشم میخورد. تا حدی سر میخورند و اگر روز پرمشغله ای دارید بهتر است استفاده از شال و روسری حریر را برای روزی دیگر و استفاده در مجالس و مهمانی ها موکول کنید. مناسب برای ست کردن با لباسهای مجلسی می باشند و گزینه ای خوب برای استفاده در جشن های برپا شده در محیط های عمومی همچون کافی  شاپ و …هستند.
شال های پشمی نخی و حریر در سال 99 جزو ترند های برتر هستند.