کیف مدرسه باربی

تعداد مطلب: 19

باربی ها و شخصیت های کارتونی قهرمان کودکان و نوجوانان امروزی هستند و امروزه این قهرمانان در پوشش و زندگی روزمره ی آن ها جا پیدا کرده اند. یکی از آیتم های مورد علاقه ی کودکان دبستانی کیف های و لوازم تحریر های با طرح باربی هستند.

استفاده از کیف باربی میتواند یکی از دلیل های به مدرسه رفتن کودک شما باشد در مجموعه ی زیر جدیدترین کیف های مدرسه ای باربی را مشاهده کنید و بهترین انتخاب را برای فرزند خود داشته باشید.

اما برای اینکه بدانید خرید مناسبی انجام بدهید سعی کنید ابتدا مهمترین مسئله را در نظر بگیرید اینکه هنگام خرید راحتی و سبکی کیف را مد نظر داشته باشید. بدانید که اگر در تمام طول روز کیف همراه فرزند شما باشد هیچ احساس خستگی به او دست نخواهد داد پس این کوله‌ می‌ تواند برای نیازهای روزانه و کارهای روزمره بسیار مناسب باشد .

هنگام انتخاب یک کوله مدرسه خوب نکات زیر را در نظر بگیرید

۱ ) اندازه و تعداد جیب های کوله را در نظر بگیرید

وجود جیب ‌های متعدد در کیف و کوله ‌پشتی می‌تواند یک آپشن بسیار عالی محسوب شود و هنگامی که می‌ خواهید برای خرید کیف اقدام نمایید مشخص کنید که قرار است چه میزان لوازمی و چه نوع لوازم همراه خود داشته باشید. سپس در این صورت می ‌توانید تعداد جیب‌ های مورد نظر برای کیف را بسنجید به طور مثال دانش ‌آموزان کلاس اول بدون شک به جیب‌ های کوچک نیاز بیشتری دارند زیرا سریع ‌تر می ‌توانند به تمام لوازمی که می ‌خواهند دسترسی داشته باشند .


۲ ) نوع جنس کوله را انتخاب کنید

جنس کوله پشتی از مهم ترین نکات هنگام خرید می باشد که باید به خوبی آن را بررسی نمایید و با توجه به کاربردی که از کیف انتظار دارید، آن را انتخاب نمایید. پارچه کوله پشتی بهتر است مقاوم و بادوام باشد همچنین جنس مختلف پارچه ها می ‌تواند بر روی وزن کیف و قابلیت تنفس و حتی ضد آب بودن کیف تاثیر بگذارند .


۳ ) زیپ ها را بررسی کنید

زیپ ها در کیف کوله پشتی بسیار مهم هستند زیرا می ‌توانند به شما کمک کند که به فضای داخل کیف دسترسی داشته باشید و درعین‌ حال از لوازمی که داخل کیف هستند محافظت می ‌کند تا به بیرون ریخته نشود. از این ‌رو زیپ‌ ها را به خوبی بررسی کنید .۴ ) کوله هایی که دو بند دارند را انتخاب کنید

هنگام انتخاب و خرید کیف کوله پشت ی مدرسه دقت کنید کیف هایی که دو بند دارند را انتخاب کنید بسیاری از افراد کیف های تک بند را دوست دارند زیرا شیک و زیبا هستند. اما درواقع آن ‌ها تنها یک سری کیف های فانتزی هستند اگر قرار است برای مدرسه کیف را استفاده کنید بهتر است دارای دو بند باشند .