کیف مدرسه دخترانه راهنمایی

تعداد مطلب: 25

دختران در مقطع راهنمایی و دبیرستان سخت پسند تر شده و ترجیح میدهند مدل کیف و کوله های اسپرت با طرح های فانتزی برای مدرسه انتخاب کنند تا در مدرسه هم خوشتیپ باشند. در این بخش مطلب خوب سعی کرده ایم مدل کیف و کوله پشتی هایی که با سلیقه دختران نوجوان جور است را برایتان جمع آوری کنیم.

کوله پشتی های دخترانه به قدری دوست داشتنی هستند که انتخاب برایتان سخت میشود، کیف و کوله هایی که در ادامه مشاهده میکنید برای مدرسه و استایل خیابانی مناسب اند و تیپ دخترانه ای به شما میبخشند.

در سال 99 با این مدل کیف و کوله پشتی ها حسابی در مدرسه خوشتیپ باشید، برای انتخاب رنگ کیف مدرسه بهتر است به رنگ لباس هایتان نگاه کنید و متناسب با آن کیف و کفش بخرید.

برای دبیرستان یک کیف مدرسه حرفه‌ای انتخاب کنید، این کیف می‌تواند در طول دانشگاه هم همراه شما باشد، کافیست در انتخاب آن دقت داشته باشید .

شما دو انتخاب برای کیف‌های مدرسه دبیرستانی دارید، انتخاب اول شما کیف‌های ساده و بزرگتری است که برای لپ تاپ یا وسایل بیشتری جا دارند، آن‌ها معمولا به لحاظ ارگونومیک مناسب‌تر و استانداردتر بوده و بنابراین می‌توانید با آن حجم وسایل سنگین‌تری را حمل کنید. این کیف‌ها معمولا طرح‌های ساده‌تر و رنگ‌های طبیعی دارند، نکته‌ای که باعث می‌شود همیشه کاربردی بوده و هرگز از مد نیافتند.

انتخاب دوم کیف‌های فانتزی‌تر با طرح و رنگ‌های بیشتر است، کیف‌های مدرسه‌ای که دست شما را برای انتخاب‌های روی مد روز باز می‌گذارد! این مدل کیف‌های دبیرستانی ممکن است به اندازه دسته اول حرفه‌ای نباشند، ساختار ساده‌تری دارند و برای وسایل کمتر و سبک‌تری جا دارند اما شاد و خاص هستند و برای روزهای عادی مدرسه مناسبند. !

نکاتی مهم در خرید کیف مناسب برای کودک بسیار اهمیت دارد .

مدل‌هاي‌ کیف‌هاي‌ مدرسه بسیار متنوع هستند، در هر قیمتی کیف وجوددارد، بنابر این انتخاب کیف مناسب برای بچه‌ها کار ساده‌اي نیست. اگر برای خرید دچار تردید شده‌اید، به اصلی‌ترین معیارها که در اختیار شما می گذاریم، توجه کنید .

1 – یک کیف خوب سبک است

2 – یک کیف خوب باید قابل‌استفاده باشد، نباید بزرگتر از شانه‌هاي‌ کودک باشد

3 – محکم و بادوام

4 – کیفی با بندهای چرمی و پُر شده با پنبه

در آخر می‌توانید بهترین مدل‌های کیف و کوله پشتی مدرسه از مهد کودک تا دبیرستان و دانشگاه را در مطلب خوب مشاهده کنید و بهترین انتخاب را برای فرزند خود داشته باشید.