استایل با دامن پلیسه

تعداد مطلب: 41

دامن های پلیسه از پرطرفدارترین مدل های دامن در بین خانم ها خصوصا دختر خانم های جوان و خوش پوش محسوب می شود. این دامن ها بسیار خنک و راحت هستند  و برای بهار و تابستان گزینه خوبی محسوب می شوند. بهار 1400 را با استایلی جدید آغاز کنید. دامن های پلیسه حریر و ساتن انتخاب های خوبی برای تغییر اساسی در سبک استایلتان هستند.

اگر به دنبال استایل با دامن پلیسه هستید، دامن های پلیسه را می توانید با مانتو و جوراب شلواری و یا با بلوز و تونیک برای مجالس و مهمانی ها ست کنید. همچنین می توانید آنها را با کفش و صندل و حتی کتانی بپوشید که یک استایل جنجالی از شما میسازد.نکته:

نکته ای که برای پوشیدن مانتو و دامن مهم است این است که مانتو گشاد و پف دار نباشد. بهتر است مانتویی که می پوشید جمع و جور باشد . اگر هم مانتوهای بلند ومیپوشید بهتر است جنس پارچه ای را انتخاب کنید که  سبک تر است. توجه داشته باشید که هیچ گاه دامن پلیسه را با مانتو یا شال پلیسه نپوشید.

از آنجا که این دامن ها به اندازه کافی گشاد هستند، بنابراین باعث می شوند که چاق تر دیده شوید. افرادی که پاهای تپل دارند بهتر است از این دامن ها استفاده نکنند زیرا باعث تپل تر دیده شدن پاهایشان می شود در مقابل افرادی که پاهای لاغر دارند می توانند با خیال راحت این مدل دامن را بپوشند.

اگر هنر خیاطی شما خوب است، برای دوختن این دامن ها می توانید از پارچه فروشی ها پارچه پلیسه را تهیه کنید و به راحتی دامن مورد علاقه تان را در جنس و اندازه دلخواه بدوزید.

دامن پلیسه را با چه لباس هایی می توان ست کرد؟

استایل با دامن پلیسه در طرح ها و رنگ های متنوعی می تواند وجو داشته باشد. به طور کلی می توانید از دامن پلیسه ساتن به همراه مانتو، استایل با دامن پلیسه و مانتو جلو باز، ست دامن پلیسه و مانتو و ..... برای ست کردن لباس های خود استفاده کنید.
برای مشاهده جدیدترین ایده ها، مطلب خوب را دنبال کنید