روسری قواره بزرگ

تعداد مطلب: 23

روسری قواره بزرگ امروزه به یکی از ملزومات مورد نیاز خانم ها تبدیل شده. پوشانندگی بالا و طراحی متنوع این نوع روسری باعث شده تا خانم های زیادی طرفدار آن باشند. روسری قواره دار در طرح ها، سایزها، جنس ها، رنگ ها و نقش های مختلف وجود دارد. انتخاب این موارد همگی به سلیقه فردی بستگی دارد.


آیا روسری قواره بزرگ مختص به فصل است؟

لزوما خیر. نمی توان گفت که روسری های قواره دار را برای فصل خاصی باید پوشید. اما از آنجا که اغلب این روسری ها پوشانندگی زیاد و طراحی ضخیمی دارند بهتر است در فصل پاییز و زمستان از آنها استفاده کرد. هر چند انواع نخی و ساتن آنها نیز گزینه ی مناسبی برای فصل بهار و تابستان است.

انواع روسری های قواره دار کدامند؟

روسری قواره دار در جنس های پشمی، نخی، ساتن، حریر، بافت و ابریشم موجود است. انواع مدل های آن نیز شامل پلیسه، مامی، اسپرت، مجلسی و پهن می باشند. روسری های قواره دار ساتن، حریر و ابریشم گزینه های خوبی برای مجالس و مهمانی ها هستند. اما از روسری های اسپرت و نخی قواره دار می توان در مکان های مختلف و حتی غیر رسمی تر نیز استفاده کرد.
شما می توانید ایده های مختلف روسری قواره بزرگ را در مطلب خوب ببینید.
اگر روسری شما طرح و نقش ریز دارد بهتر است آن را با مانتو ساده بپوشید، اما اگر مانتو شما طرح دار است بهتر است از یک روسری بدون طرح و با رنگ مناسب استفاده کنید.