مدل شومیز کرپ حریر زنانه

تعداد مطلب: 227

شومیز کرپ حریر زنانه و شومیزهای حریر طرح دار این روزها به شدت در بازار اپیدمی شده. اما شما خانوم های شیک پوش می توانید با ترفند های مطلب خوب این شومیز های معمولی را طور دیگر جلوه دهید.

شومیز ابتدا به شکل آستین بلند و با دکمه های وسط ، به سبکی کلاسیک و ساده طراحی می شدند اما اکنون با انواع پارچه های حریر, گیپور و ریون در انواع مدل های مختلف دوخته می شوند و از آن دسته لباس هایی هستند که هم در مهمانی های ساده و هم در انواع مجلس ها می توان آن را پوشید. انواع شومیز طرحدار حریر زنانه را می توان با دامن، شلوار و سرهمی ترکیب کرد و در مراسمات مختلف از این نوع لباس ها استفاده نمود.

شومیز کرپ حریر ساده جزو لباس هایی است که مخصوص بانوان  است و اغلب جنس خوبی داشته و مناسب برای فصول گرم سال مانند : تابستان و بهار می باشد. این شومیز های ساده را میتوانید با دامن های طرحدار ست کنید.

شومیز های لمه از ترندهای 2021 هستند. این شومیزهای شیک و پرطرفدار با شلوار جین جلوه ی بسیار زیباتری دارند.

امروزه پوشیدن شومیز زیر مانتو های جلو باز بسیار رواج پیدا کرده است. اما چه نوع شومیزی برای این کار مناسب است؟

البته که پاسخ این سوال به طرح و مدل مانتو بسیار مرتبط است اما در پاسخی کلی می توان گفت شومیزهای حریر ساده و تک رنگ برای ست کردن بسیار مناسب هستند. این شومیز ها ظرافت هایی در طراحی دارند و تک رنگ بودنشان باعث می شود که به راحتی با مانتو و یا شلوار شما ست شوند و جلوه ای بیشتر به ظاهر شما بدهند.

انواع شومیز حریر

در بازار طرح ها و رنگ هایی متفاوت از شومیزهای دخترانه و زنانه موجود است که برخی از انواع رایج آن عبارتند از :

 1. شومیز حریر پیلی دار
 2. شومیز آستین کلوش حریر
 3. شومیز حریر و دامن کوتاه
 4. شومیز حریر بارداری
 5. شومیز کراواتی
 6. شومز حریر یقه حلزونی
 7. شومیز حریر پشت بلند
 8. کت شومیز دامن
 9. کت شومیز بلند حریر
 10. شومیز حریر رگه دوزی
 11. شومیز زیرو رو حریر
 12. شومیز حریر آستین پفی
 13. شومز حریر گلدار

یکی از دلایل پر طرفدار بودن شومیز می تواند تطابق آن با فرهنگ و پوشش اسلامی و ایرانی باشد. در فرهنگ ما ایرانی ها پوشش از جایگاه بالایی برخوردار است و زمانی که این پوشش با زیبایی حریر ترکیب شود، طرفداران آن را دو برابر می کند.برای ایده های بیشتر با مطلب خوب همراه باشید.