مدل شومیز گلدار 2020

تعداد مطلب: 333

مدل شومیز گلدار ؛ شومیز کلمه ای فرانسوی به معنای هر گونه لباس، تی شرت یا لباس زنانه است که در همه ی موقعیت ها می توان از آن استفاده کرد، در حالیکه این کلمه در ایران تنها به نمونه های خاصی از پوشاک بانوان تعلق دارد. شومیز گلدار 2020 یکی از انواع شومیزهای جدید است که به دلیل تنوع بالا و رنگ بندی های متفاوت مورد توجه بسیاری از خانم ها قرار گرفته.

یکی از بهترین لباس ها برای مهمانی و مجالس همین شومیزها هستند که در انواع گلدار، گل ریز، گل درشت، حریر و توری وجود دارند. در انتخاب شومیز گلدار باید به ریز یا درشت بودن گل ها توجه کنید. اگر ریز نقش هستید، بهتر است از شومیزی استفاده کنید که دارای گلهای درشت و اگر اندام درشتی دارید، بهتر است از یک شومیز با گل های ریز استفاده کنید.


انواع مدل های شومیز کدامند؟

شومیز ها در انواع و اقسام رنگ ها و مدل ها وجود دارند. انتخاب رنگ و مدل آن به فاکتورهای مختلفی چون اندام فرد، موقعیت مورد استفاده و رنگ پوست افراد بستگی دارد. در اینجا قصد داریم در مورد انواع مدل شومیز گلدار 2020 مطالبی را به شما ارائه دهیم.


1- شومیز پشت باز

شومیز پشت باز یک لباس مناسب برای مهمانی ها و دورهمی های عصرانه است. این نوع شومیز جوان پسند و شیک است و طرفداران زیادی در بین دختر خانم های جوان دارد.


2- شومیز جلو بسته

شومیز جلو بسته یکی از مدهای سال 2020 است که اغلب در فصل بهار استفادع می شود.


3- شومیز گلدار

شومیز گلدار دو دو دسته گلدوزی شده و پارچه ی گلدار یافت می شود. از این شومیز که جذابیت فوق العاده ای دارد برای مجالس و مهمانی ها می توان استفاده کرد.


4- شومیز یقه ملوانی

شومیز یقه ملوانی نیز یکی از ترندهای 2020 است که در آن یک قسمت شنل مانند روی یقه لباس دوخته می شود.


5- شومیز یقه هفت

شومیز یقه هفت نیز که از اسمش پیداست در قسمت پایینی یقه باز و در قسمت دیگر به شکل دکمه دار و یا ساده به دور گردن بسته شده است.


6- شومیز یقه پلیسه

شومیز یقه پلیسه یک مدل رسمی و فرمال است که بیشتر خانم های مسن به آن علاقه مندند. امروزه مدل پلیسه همانند گذشته به یک ترند تبدیل شده و طرفداران خاص خود را پیدا کرده است.


7- شومیز نخی

شومیز نخی می تواند یک راهکار مناسب برای برای فصل تابستان و گرما باشد.


8-شومیز حریر

پارچه های حریر از نظر طرح و رنگ تنوع زیادی دارند و می توانید با توجه به رنگ پوست و ویژگی های اندام خود، زیباترین و مناسب ترین لباس را برای خود انتخاب کنید. شومیز حریر گلدار با رنگ های شاد برای خانم های لاغر اندام و ریز نقش مناسب تر است.


شومیز گلدار را با چه لباسی ست کنیم؟

شومیز گلدار را تقریبا می توان با هر لباسی ست کرد. یک شلوار راسته ساده ، دامن ساده ، دامن خمره ای کوتاه هم زیبایی آن را دو چندان می کند.

برای مشاهده و انتخاب جدیدترین مدل های شومیز گلدار با مطلب خوب همراه باشید.