مانتو چهارخونه اسپرت

تعداد مطلب: 17

با رسیدن فصل گرما مانتو چهارخونه اسپرت به یکی از پرطرفدارترین مدل های مانتو تبدیل شده. البته این به معنای اختصاص دادن مانتو چهارخونه به فصل خاصی نیست. اما از اونجا که اغلب مانتوهای چهارخونه اسپرت از پارچه های نازک تهیه می شن، این موضوع باعث شده تا انتخاب مناسبی برای فصل تابستان و بهار باشن. اما اگر نظر ما رو بخواید باید بهتون بگم که مانتو چهار خونه اسپرت هیچ محدودیت فصلی ندارن و شما می تونید تو هر فصل و هوایی که دلتون خواست ازشون استفاده کنید. فقط تنها نکته ای که باید یادتون باشه اینه که جنس پارچه رو طوری انتخاب کنید که برای اون فصل گزینه مناسبی باشه. برای همینم علاوه بر مدل های مختلف، اونها رو میشه بر اساس جنسشون هم دسته بندی کرد: مثلا مانتو چهارخونه پاییزی، زمستانی، بهاری و تابستانی.


انواع مدل مانتو چهارخونه اسپرت

بالاتر گفتیم که علاوه بر جنس مانتوها می تونیم از لحاظ مدل هم مانتوهای چهارخونه رو دسته بندی کنیم. اگه بخوایم مدل مانتوهای چهارخونه رو تقسیم کنیم می تونیم اونها رو تو یکی از دسته های زیر قرارشون بدیم:


1- مدل مانتو چهارخونه اسپرت جلوباز

تقریبا می شه گفت مدل مانتو چهارخوته اسپرت و جلوباز 99 یکی از ترندهایی بوده که امسال خیلی از بانوان شیک پوش به دنبالش بودن. این مدل مانتو محبوبیت خودش رو زمانی به دست آورد که مانتوهای مدل باز تو مغازه های پوشاک مد شدن. طراحی زیبا و متنوع این مدل مانتو باعث شد تا خیلی زود همه جا رو بگیره و هواداران بسیاری رو برای خودش جمع کنه.


2- مدل مانتو چهارخونه ریز اسپرت

توصیه ما اینه که این مدل مانتو رو افراد درشت اندام بپوشن تا چهارخونه های ریزش باعث بشه اندامشون رو جمع و جورتر نشون بده.


3- مدل مانتو چهارخونه درشت اسپرت

و اما این مدل فیت تن ریز اندام هاست. چهارخونه های درشت این مدل مانتو باعث می شه که بخشی از لاغری شما رو بپوشونه و شما رو کمی پرتر نشون بده.


4- مدل مانتو چهارخونه ریز و درشت اسپرت

شنیدن این مدل مانتو شاید براتون عجیب یا جدید باشه، اما این مدل مانتو جدیدا هواخواهان زیادی برای خودش جمع کرده. این مدل هم برای افراد درشت اندام و هم ریز اندام مناسبه چون چهارخونه هاش ترکیبی از طرح های ریز و درشته. پس تو این مدل خیالتون بابت سایز و ریزی و درشتی اندامتون راحت باشه.


مانتو چهارخونه اسپرت برای چه افرادی مناسبه؟

تقریبا می شه گفت برای انتخاب این مدل توسط افراد مختلف هیچ محدودیتی وجود نداره و هر کسی با هر شخصیت و منشی می تونه این مدل مانتو رو انتخاب کنه. اما خوب پر واضحه که این سبک مانتو جمع های خودمونی و اسپرت رو می طلبه و انتخاب خوبی برای مجالس و مهمونی های رسمی نیست.


برای خرید مدل مانتو چهارخونه اسپرت از کجا ایده بگیریم؟

برای دیدن بهترین و شیک ترین ایده های مانتو چهارخونه کافیه تو سایت مطلب خوب برید و تو قسمت سرچ یا جستجو عبارت "مانتو چهارخونه اسپرت" رو تایپ کنید تا به صورت رایگان دنیایی از جدیدترین مدل های روز  رو ببینید. حتی از ایده های اون می تونید برای طراحی و دوخت مدل مانتوهای دیگه هم استفاده کنید.