مدل ماکسی بلند

تعداد مطلب: 276

لباس ماکسی چیست؟

مدل ماکسی بلند یکی از انواع پرطرفدار پوشاک زنانه است که به دلیل پوشیدگی انتخاب بسیار مناسب برای مهمانی ها و مجالس است. از آنجا که ماکسی بلند اغلب جذب می شود، قد را بلندتر نشان می دهد و مورد علاقه ی زنانیست که دوست دارند کشیده تر به نظر برسند.

یک پیراهن ماکسی مدل بسیار خوبی برای هر اندام مناسب و عالی است. پیراهن های ماکسی در هر دو اندازه بلند و کوتاه وجود دارد و برخی از آنها با پارچه بیشتری نسبت به بقیه تهیه می شود.


انواع مدل ماکسی بلند کدامند؟

لباس های بلند یا ماکسی که اغلب تا نوک یا قوزک پا هستند در مدل های متفاوتی وجود دارند.  بنا به سلیقه ی خود می توانید از انواع ماکسی چاکدار، پلیسه ای، جیر یا مخمل استفاده کنید. این ترند محبوب در میان دختران و خانم های جوان باعث شده تا سازندگان آن به سمت تنوع و زیباتر کردن مدل های ماکسی بروند.


لباس ماکسی بلند را با چه بپوشیم؟

فقط یادتان باشد که اگر یک لباس ماکسی بلند را انتخاب کردید، حتما آن را با یک کفش پاشنه بلند بپوشید. پیراهن ماکسی چه بلند و چه کوتاه باشد، با کفش های پاشنه بلند زیباتر به نظر می رسد. به هیچ وجه با مدل ماکسی بلند از کفش پاشنه کوتاه یا تخت استفاده نکنید، زیرا شما را نامرتب و شلخته نشان می دهد.

بنا به سلیقه ی خود می توانید از انواع ماکسی چاکدار، پلیسه ای، جیر یا مخمل استفاده کنید. این ترند محبوب در میان دختران و خانم های جوان باعث شده تا سازندگان آن به سمت تنوع و زیباتر کردن مدل های ماکسی بروند. فقط یادتان باشد که اگر یک لباس ماکسی بلند را انتخاب کردید، حتما آن را با یک کفش پاشنه بلند بپوشید. اگر به دنبال ایده هایی برای ماکسی بلند هستید، با مطلب خوب را دنبال کنید.