مدل دامن میدی

تعداد مطلب: 22

مدل دامن میدی معمولا به دامنی گفته می شود که ارتفاع آن 5 تا 10 سانتی متر بالای زانو باشد. نکته قابل ملاحظه این است که شما با هر نوع فرم اندام می توانید از آن استفاده کنید. بلندی یا کوتاهی دامن میدی کاملا به قد شما بستگی دارد. به عنوان یک قانون برای افراد مختلف قد دامن میدی باید تا قسمتی از ران پای شما که شروع به باریک شدن می کند و یا بالای زانو در نظر گرفته می شود.
البته مدلی که مورد پسند بیشتری قرار گرفته است حدودا روی برآمدگی ساق پا ی خانم هاست، چون برجستگی پشت ساق پا به خاطر مشخص نبودن محل دقیق آن کمی حس ناخوشانید برای خانم ها ایجاد می کند. به همین دلیل است که خانم ها بیشتر ترجیح می دهند دامن خود را کمی بلندتر یا کوتاه تر در نظر بگیرند.

دامن میدی و ترند بودن همیشگی آن

دامن میدی از جمله پوشاک زنانه ایست که همواره ترند بوده و هیچ گاه از مد نمی افتد. این مدل دامن همواره مورد توجه همگان بوده و مورد استقبال قرار گرفته است. گاهی اوقات ترس از ست شدن آن با لباس های دیگر موجب شده که خانم ها از پوشیدن آن سر باز بزنند.

دامن میدی را با چه چیزهایی ست می کنند؟

برای ست کردن دامن میدی می توانید یکی از گزینه های زیر را به کار ببرید:
1- جلیقه و کفش اسپرت
2- لباس های تنگ و چسبان
3- پیراهن دکمه دار
4- کت چرم یا ژاکت
5- کت و پیراهن
6- بلوز یا کت جیر
7- شال و دستمال گردن


مزایای استفاده از دامن میدی

دامن میدی باعث می شود تا در حرکات خود آزادی عمل بیشتری داشته باشید و به آسانی نشست و برخاست کنید. شاید همه ترندها مورد تایید نبوده باشد، اما دامن میدی از جمله ترندهایی بوده که نمی توان از آن صرف نظر کزد.
این مدل دامن را با هر اندام و مدل ساق پایی می توان پوشید. شما می توانید بلوز، تی شرت، تونیک و یا حتی ژاکت خود را در دامن گذاشته و یا قسمتی از آن را بیرون بیاورید و با هر کدام از این مدل ها احساس خوبی داشته باشید.