مدل شلوار اسلیم مردانه و زنانه

تعداد مطلب: 22

شلوار اسلیم فیت مردانه یا زنانه واژه ای است که برای توصیف برش و دوخت محصول به کار می‌رود و به صورت عام به مدل لباس اطلاق می‌شود . در واقع همان تن خور راسته است که بیشترین خرید و استفاده را در پوشاک آقایان دارد .

لباس‌های فیت به شکل راسته و نه جذب تمامی قالب بدن را در بر می‌گیرد. برشی نزدیک به بدن دارند ونسبت به لباس های دیگر تنگ تر هستند و بر روی بدن می نشینند ، اما محدودیتی از جهت حرکت برای بدن ایجاد نمی‌کنند. شلوارهای اسلیم فیت به تنگی و چسبناکی شلوارهای جذب نیستند. دارای حالت راحت و جذب روی باسن و ران‌ها است .

برش‌های خاص شلوارهای لی اسلیم فیت زنانه و مردانه، باعث می‌شود راحتی بیشتری نسبت به شلوراهای لی چسبان (اسکینی) داشته باشند. ترکیب نخ به کار رفته در شلوار های کتان اسلیم فیت نیز فرم ساختارمندتری به آن‌ها می‌دهند در نتیجه اشخاصی که دوست دارند اندام و پاهای خود را به خوبی نشان دهند میتوانند از انواع کتان و جین شلوار های اسلیم فیت استفاده کنند .

شلواراسلیم فیت، مناسب کدام استایل‌ها؟

این مدل شلوار اصولا پرطرفدار و پرکاربرد است و هم برای خانم‌ها و هم آقایان در هر دو استایل روزمره و نیمه روزمره می‌تواند به کار برود. اگر به دنبال یک شلوار کاربردی برای استایل‌های روزمره مرتب و شیک هستید و البته راحتی در کنار ظاهر جذاب برایتان مهم است،  شلوار جین اسلیم فیت بهترین انتخاب است .

برای آقایان استایل‌ نیمه روزمره با ترکیب :

پیراهن ساده، چهارخانه یا راه راه مردانه

کت تک مردانه

کتانی یا کفش بندی و یا کفش کالج مردانه

برای خانوم ها استایل روزمره و مجلسی:

شومیز سفید ساده

کت یا جلیقه لی

آل استار سفید

کت شلوار اسلیم فیت

شلوار جین اسلیم مناسب چه فرم اندامی هست؟

مدل شلوار جین زنانه اسلیم فیت برای خانم‌هایی که اندام گلابی شکل دارند، مناسب‌ترین مدل ممکن است و اندام شما را زیبا و کشیده‌تر نشان می‌دهد .

برای آقایانی که فرم اندام ورزشکاری یعنی شانه‌های پهن و کمر و باسن متناسب دارند، شلوارهای جین مردانه مدل اسلیم یا جذب بسیار مناسب است .

در ادامه به بعضی از نکات مثبت و منفی شوار های جین اسلیم فیت می پردازیم.

نکات مثبت :

داشتن فرم و استایل جوانانه

مناسب برای انواع لباس‌های مردانه

مناسب برای استایل کژوال و روزمره

مناسب برای نیم بوت مردانه ی مدل کابویی

نکات منفی :

استحکام و مقاومت پایین

امکان ساییدگی بالاتر در بخش زانوها و بین پا

نامناسب برای استایل رسمی