مدل شلوار سندبادی

تعداد مطلب: 22

شلوار سنبادی چیست؟

شلوار های سنبادی به شلوار هایی گشاد و فاق بلند گفته می شود که با کمی تفاوت می توان آن را در مدل لباس های سنتی هند دید .

این شلوار های گشاد دارای دمپا تنگ و کش دوز هستند که در دوخت آن ها سعی شده است از پارچه هایی با طرح های سنتی استفاده شود. از آنجایی که مدل شلوار سندبادی دارای ریشه ای از کشور هندوستان می باشد معمولا از رنگ های زیادی در پارچه های آن ها استفاده می شود .


راهنمای ست کردن شلوار سنبادی

شلوارهای گشاد سنبادی موجود در بازار معمولا یا با پارچه های نخی دوخته شده اند که تنها می توانید در خانه از آن ها استفاده کنید و برای بیرون از خانه گزینه مناسبی نیستند اما مدل هایی که با پارچه هایی مثل کتانی و کنفی دوخته شده اند، از نوع اسپرت هستند و می توانید در بیرون از خانه نیز آن ها را به تن کنید. در واقع ترکیب شلوارهای سنبادی با مانتو یکی از ترند های 2020 است .

شلوار های سنبادی را بهتر است با یک صندل و دمپایی انگشتی ست کنید زیرا پوشیدن کفش با این شلوار های به هیچ وجهه رایج نیست مگر کفش هایی که خاص که مخصوص افراد محلی هند می باشد که به نظر به راحتی در بازار های کشور یافت نشود .


راهنمای انتخاب شلوار سندبادی زنانه

پوشیدن این مدل شلوار‌ها استایلی کژوال برای شما به ارمغان می‌آورد .

این مدل شلوار‌های سندبادی را می‌توانید به همراه تاپ، بلوز، شومیز، تونیک و مانتو بپوشید و استایل‌های جذاب و شیکی برای خود خلق کنید .

شلوار‌ سندبادی دخترانه و زنانه را می‌توانید با کفش‌های تابستانی، کالج، پاشنه‌دار و صندل بپوشید .

انواع شلوار سندبادی زنانه و دخترانه جنس نخی و خنک مناسب برای هوای گرم را در این بخش از مطلب خوب مشاهده میکنید.


شلوار سندبادی، متعادل کننده ی همه ی اندام‌ها

خوشبختانه شلوار سندبادی دخترانه و زنانه در مدل‌های مختلف با انواع استایل‌ها و فرم‌های بدن منطبق شده و برای دوست‌داران استایل تلفیقی، بسیار مناسب است و هر استایلی را جذاب و خاص نشان می‌دهد. شلوار سندبادی به دلیل گشادی اغراق شده‌ای که دارد در هر نوع اندامی تعادل ایجاد می‌کند. این شلوار برای خانم‌های چاق بسیار مناسب است، زیرا آن‌ها را لاغرتر نشان می‌دهد و از طرف دیگر افرادی با پاهای کشیده یا اندامی لاغر هم می‌توانند از این مدل بهره ببرند و ظریف‌تر و خوش‌اندام‌تر به نظر برسند.


شلوار سنبادی پارچه ای مردانه

یکی از مدل های بسیار جذاب که چند وقتی است مد شده و طرفداران بسیاری نیز در بین جوانان پیدا کرده، شلوار سنبادی پارچه ای مردانه می باشد. اگر شما نیز طرفدار استایل های به روز می باشد پیشنهاد ما استفاده از جدیدترین مدل های شلوار سنبادی مردانه می باشد .

تا انتها این مطلب همراه ما باشید تا شما را با جدیدترین مدل های خاص شلوار پارچه ای اسپرت مردانه آشنا کنیم .