مدل شلوار لمه

تعداد مطلب: 22

شلوار لمه، بهترین انتخاب برای مجالس

اگر شما از آن دسته افرادی هستید که تمایل دارید در مجالس و مهمانی های مهم بدرخشید، پارچه ی لمه انتخاب مناسبی برای شما است! پارچه‌ی لمه، پارچه‌ای ریز بافت و ظریف است که خاصیت کشسانی بالایی دارد. این مدل پارچه با وجود لطافت و ضخامت اندک، معمولا نیازی به داشتن آستر ندارد و به تنهایی پوشش خوبی ایجاد می‌کند. برندهای معتبر لباس شب، اخیرا در طراحی مدل لباس مجلسی زنانه لمه ، خلاقیت و نوآوری زیادی به خرج داده‌اند و مدل های جذاب و زیبایی را طراحی کرده اند .

طراحان لباس شب از پارچه لمه هم برای خرج کار لباس مجلسی و هم به عنوان پارچه‌ی اصلی لباس استفاده می‌کنند. در سال گذشته، این پارچه هم در سبک های رسمی مثل کت-دامن و شلوار و هم در مدل های کوتاه و کژوال به کار رفته و نتایج خوبی به همراه داشته است. ویژگی اصلی پارچه ی لمه که آن را در مقایسه با سایر پارچه های لباس مجلسی متمایز می کند، استفاده از اکلیل های ظریف براق در طراحی این مدل پارچه است اما دیگر ویژگی های این پارچه ی پرطرفدار را ادامه ذکر کرده ایم:

ویژگی های پارچه ی لمه

لمه ، پارچه‌ ای ریز بافت و ظریف است .

دارای خاصیت کشسانی بالایی می باشد .

سطحی صاف و لطیف دارد .

به دلیل ضخامتی که پارچه های لمه دارد ، لباس لمه را از دوخت آستری ، بی نیاز می کند .

در هیچکدام از انواع پارچه ی لمه آبرفتی به چشم نمی خورد .

رنگ این پارچه ها ثابت است.

برای دوخت انواع لباس مجلسی ، مناسب می باشد .

به دلیل  خاصیت کشسانی برای همه ی اندام ها مناسب است .

در بازار رنگ بندی متنوع آن وجود دارد .

لمه نیاز به اتو کشی ندارد.


شلوار مجلسی لمه مناسب چه مجلسی است؟

استایل با شلوار بیشتر برای مراسم‌های رسمی و دورهمی‌ها مورد توجه قرار می‌گیرد. اگر رسمی پوش هستید و به جشنی دعوت شده‌اید که می‌خواهید استایلتان در عین رسمی بودن، جلوه مجلسی بیشتری داشته باشد، می‌توانید از شلوار‌های لمه دمپا استفاده کنید . همچنین شلوار های لمه شنی در رنگ های مشکی و طلایی استفاده زیادی در تولد ها و سالگرد ها دارد. در این قسمت از مطلب خوب انواع مدل های شلوار لمه را به شما نشان می دهیم.

چگونه شلوار جنس لمه ی خود را بشوریم؟

برای طول عمر بیشتر همه ی پارچه ها ، باید اصول و روش های مراقبت از هر نوع پارچه ای را دانست پارچه ی لمه نیز مانند سایر پارچه ها نیاز به مراقت دارد . بهتر است پارچه ی لمه را بیشتر بشناسیم تا هنگام شستشو واستفاده از آن به مشکل بر نخوریم .

قابلیت شست و شو با ماشین لباسشویی را دارد .

از آب داغ برای شستشو استفاده ننمایید زیرا حالت کشسانی آن را از بین می برد .

برای حفظ زیبایی پارچه از مایع سفید کننده استفاده نکنید زیرا اکلیل پارچه را از بین می برد .

به هیچ عنوان پارچه را اتو نزنید ،و برای جلوگیری از چین و چروک پارچه ، پس از شستشو آن را صاف پهن کنید .

لباس مجلسی که با پارچه ی لمه دوخته شده است را برای شستشو به خشکشویی تحویل دهید.