مدل شلوار مام استایل و مام فیت 2021

تعداد مطلب: 17

مدل شلوار مام استایل و مام فیت ۲۰۲1 :

شلوار جین مام استایل این روزها تبدیل به یک ترند بسیار پرطرفدار شده است. سعی کنید این استایل  را چند بار امتحان کنید ،  خواهید دید که این تیپ چندان قدیمی نیست ،  بلکه می‌تواند شیک و به روز هم باشد .

شلوار های مام فیت و مام استایل برای مهمانی ها و کارهای روزمره بسیار مناسب می باشند. شلوار های جین مام استایل تنها مختص خانوم ها نیست بلکه در سال جدید شاهد پوشیده شدن این نوع شلوار ها توسط آقایان نیز هستیم.

شلوار جین مام استایل الهام گرفته از کلمه مام یا مادر می باشد ، زیرا این مام استایل ها دارای رنگ های عادی و فاقهای بلندتر از معمول هستند . فرم وسط این شلوارها دکمه دار و در قسمت ساق پا بیشتر از حد معمول پهن می باشند . پوشیدن این شلوار باعث می‌شود تا باسن شما بلندتر و صاف تر به نظر بیاید .

پوشیدن آن با پیراهن داخل شلوار و کفش پاشنه بلند ظاهری زیباتر به آن می‌دهد . جین مام استایل ما را به یاد استایل سواحل غربی آمریکا می اندازد ، که موها بافت درشتی دارند و تاپ و تیشرت شان تا وسط کمر می رسد .

شلوارهای مام استایل با لباس های بافت و سویشرت های زمستانی به خوبی ست میشوند و ترکیب جذابی را به وجود می آورند, این شلوارهای دهه 90 را با لباس های مدرن بپوشید تا به استایل 2021 برسید.

با مام استایل و مام فیت چه کفشهایی بپوشیم ؟

ست کردن شلوار جین مام فیت با احتیاط و با اکسسوریهای مناسب باید انجام شود ، سپس کفش های تمیز و مرتب که خطوط و مرزهای آن مشخص باشد به پا کنید و کیف های مدل بالا با ساختاری مناسب در دست داشته باشید .

این شلوارها با بوت و یا کفش های استک هیلز نیز ست مناسبی را ایجاد می‌کند . استک هیلزها کفش هایی هستند که پاشنه آنها بلند و پهن و معمولاً چوبی هستند . همچنین می‌توانیم در ست کردن این ترند ، از کفش های جیر با رنگ خاص و  بوتهایی که روی آن‌ها فلزی و دارای یراق آلات خاصی هستند نیز استفاده کنیم .

شلوار مام استایل :

شلوار مام استایل به شلوار جین های گفته میشود که پارچه راسته رنگ آبی و متوسط و فاق بلند دارد و یکی از ترفندهای قدیمی هستند که دوباره مد شده اند .

امسال پاچه شلوار مام استایل را تا می‌زنند تا به روز تر شود تفاوت شلوار مام استایل با مام فیت :

شلوار مام فیت نیز دارای فاق بلند است و قسمت کمر آن بالای ناف بسته می‌شود ،  مشابه شلوار مام استایل اما از نظر جنس پارچه می‌تواند از پارچه هایی با ضخامت متغیر یا حتی با پارچه کشی دوخته شوند. این شلوار ها دارای مدل راسته یا اسکینی هستند .

مهمترین تفاوت دو شلوار مام فیت و مام استایل را در قسمت ران و ساق پا داریم . شلوار مام استایل ران و ساق گشاد اما مام فیت  دارای ران و ساقه جذب می باشد .

استفاده از شلوار مام استایل و مام فیت برای چه افرادی مناسب است ؟

این شلوارها بیشتر برای خانم هایی که اضافه وزن دارند پیشنهاد می شوند ، زیرا بالا بستن قسمت کمر آن باعث جمع شدن کمر ، شکم و پهلو شده و شما نیازی به استفاده از گن ندارید .

برای چه افرادی مناسب نیست :  افرادی که چاق هستند و قد کوتاهی دارند ترجیحا نباید از این شلوار استفاده کنند .

ست شلوار مام فیت :

به خاطر فاق بلند مناسب برای استایل های دخترانه همراه مانتو جلو باز می باشد ، که البته این شلوارها را با مانتو کوتاه می توان استفاده کرد ، ولی مانتو نباید تنگ باشد .

همچنین با مانتوهای کتی بافت های پاییزه و کتهای جین ،ست های خوبی را ایجاد می‌کنند .

نحوه تا زدن شلوار مام استایل :

ابتدا پایین شلوار یا پاچه شلوار  را به اندازه دو سانت تا کنید .

۲ . بار دیگر روی همان تای قبلی یک تای دیگر بزنید ، اگر می‌خواهید بوت بپوشید  ، ۲ تا ۳ بار همان قسمت را دوباره تا بزنید .

۳ . برای دوام بیشتر قسمت تازده را اتوی بخار بزنید ، تا پاچه شلوار مرتّب تر به نظر برسد .

مام استایل مردانه :

شیک پوشی آقایانی که دارای هیکل درشت و چاق هستند به سادگی بقیه افراد نیست .

شلوار جین مام استایل و زاپ دار که  رنگ آبی دارند  برای این افراد مناسب است .

همچنین شلوار اسپرت و نیم فاق علاوه بر اینکه یک شلوار جین مردانه هستند ، ظاهر جذابی هم به آنها می‌دهند .

مام استایل های پارچه‌ای :

شلوارهای پارچه‌ای اکثرا  از جنس مازراتی می باشد ، که هم زیپ دارند هم کمر دار با فاق بلند می باشد .

شلوار به صورت دمپا دوبل و قد کوتاه می باشند که قد آن  تا بالای مچ پای فرد می باشد .

از نظر طرح و رنگ بسیار متنوع هستند و با انواع لباسها و مانتوهای جلو باز ست میشوند .

در پایان :

شلوارهای مام فیت و مام استایل با اینکه یک ترند قدیمی بوده اند ، اما دوباره به دنیای مد امروز بازگشته اند . هردو طرفداران خاص خودشان را دارند ، مخصوصاً خانم‌ها با کمی اضافه وزن استایل خود را می‌توانند با این ترند  زیباتر کنند .