مدل شلوار پیش بندی

تعداد مطلب: 23

مدل شلوار پیش بندی می‌تواند مناسب رفتن به یک مهمانی تابستانی باشد یا بتوانید آن را با مانتو ست کرده در خیابان بپوشید! ما به شما می‌گوییم کدام مدل سرهمی زنانه یا شلوار پیش بندی را انتخاب کنید و چطور آن را با بقیه لباس‌هایتان ست کنید .

شلوار پیش بندی و سرهمی، شما را یاد دختربچه‌ها می‌اندازد؟ اما مد 2020 ایده‌ی دیگری در مورد این لباس‌های دوست داشتنی دارد! مد امسال پر است از سرهمی زنانه و شلوار پیش بندی هایی که اتفاقا اصلا شما را یاد شلوار پیش بندی دختر بچه ها نمی‌اندازد .

کدام مدل شلوار پیش بندی را انتخاب کنیم؟

انتخاب یک شلوار پیش بندی یا سرهمی خوش فرم رازهایی دارد :

سایز درست کلید موفقیت است: اگر خیلی نگران قد شلوار پیش بندی هستید، شلواری را انتخاب کنید که بندهای قابل تنظیم داشته باشد. شلوار پیش بندی اصولا فیت آزادتری نسبت به شلوارهای دیگر دارد، اما مدل‌های جدیدتری هم هستند که حالت راسته دارند. کافی است بتوانید سایز شلوار خود را به درستی محاسبه کنید .

اگر قد کوتاه هستید: اگر خیلی قد بلند نیستید، بی‌خیال پوشیدن سرهمی و شلوار پیش بندی زنانه نشوید! شلوارک‌های پیش بندی برای شما طراحی شده‌اند. البته شلوار بلند هم می‌توانید بپوشید، کافی است اگر شلوار به شما بلند بود کمی پایین آن را تا بزنید. بسیاری از طراحان عاشق همین تا زدن پایین شلوار پیش بندی هستند !

شلوار پیشبندی برای استایل روزمره

اگر می‌خواهید یک شلوار پیش بندی را برای استایل روزمره‌ی خودتان انتخاب کنید، می‌توانید یک شلوار جین پیش بندی را انتخاب کنید یا اینکه سراغ یک انتخاب متفاوت‌تر بروید !

نکته: می‌توانید به ست خود یک مانتو هم اضافه کنید، اما دقت کنید که مدل مانتوی شما آزاد باشد .

یک مدل شلوار پیش بندی زنانه را انتخاب کنید که کاملا فیت بدن شما بوده و قابلیت تنظیم اندازه را داشته باشد. قابلیت تنظیم بند، کش پشت کمر و زیپ این شلوار، می‌تواند به فیت بهتر آن روی بدن کمک کند .

آن را با یک تی شرت زنانه ی راه راه را انتخاب کنید که در عین طرح‌دار بودن استایل شما را بیش از حد شلوغ نمی‌کند، اینکه فرم تی شرت آزاد باشد یا جذب به انتخاب خودتان بستگی دارد .

یک کفش کتانی زنانه را با آن ست کنید، می‌توانید رنگ کفش را بر اساس جزییات روی شلوار انتخاب کنید، یک کتانی سفید یا قرمز به خوبی با این شلوار ست می‌شود.

از زیورآلاتی مانند دستبند استفاده کنید، به جای زیورآلات ساده سراغ مدل‌های خاص و متفاوت بروید .

تیپ شیک و زنانه داشته باشید !

اگر فکر می‌کنید شلوار پیش بندی زنانه و دخترانه تنها برای استایل کژوال و روزمره مناسب است، اشتباه می‌کنید! همه چیز به انتخاب شما بستگی دارد، می‌توانید از بین مدل‌های مختلف یک مدل شلوار پیش بندی کژوال را انتخاب کنید و آن را با تی شرت ست کنید یا یک دامن پیش بندی دخترانه ساده داشته باشید و آن را با بلوز برای استایل مهمانی بپوشید .

سرهمی کوتاه برای زنان کوچک

اگر هنوز برای خریدن یک سرهمی زنانه یا شلوار پیش بندی شک دارید و فکر می‌کنید این لباس‌ها دوست‌داشتنی برای قد بلندها آفریده شده است، باید بدانید که شلوارک پیش بندی و سرهمی‌های کوتاه دقیقا برای شما دوخته شده‌اند .

یک مدل شلوار پیش بندی کوتاه را انتخاب کنید و با آن استایل تابستانی خود را ست کنید. ما در این قسمت از مطلب خوب به شما سرهمی و شلوار های پیش بندی مناسب انواع سلیقه ها را نشان می دهیم.