مدل شومیز پوشیده

تعداد مطلب: 23

نگاهی به ویژگی‌های شومیز پوشیده زنانه

یکی از مشکلات و چالش های خانم ها و دختران جوان محجبه و افرادی که به حجاب اسلامی معتقد هستند، انتخاب لباس برای مراسم و مهمانی های مختلط خانوادگی است. بیشتر خانم ها و دختران به دنبال مدل لباس مهمانی پوشیده هستند که راحت و محفوظ باشد هم زیبا و شیک باشد. شومیز پوشیده که در میان خانم‌ها و دختر خانم‌ها طرفداران پر‌و‌پا قرصی دارد و از لباس‌های پر مصرف به حساب می‌آید در انواع ساده، طرح‌دار، نخی، حریر، بلند، کوتاه و مجلسی تولید و وارد بازار مصرف می‌گردد .

بانوان و دختران شیک پوش و خوش سلیقه می‌توانند شومیزهای پوشیده را در مهمانی‌های رسمی و دورهمی‌های دوستانه و خانوادگی بدون محدودیت سنی مورد استفاده قرار دهند .

شومیز حریر که طرفداران زیادی هم دارد، در مدل‌های گل‌دار، آستین‌بلند، آستین‌کوتاه و تاپی با طرح‌ها و رنگ‌های متفاوت جای خود را در کمد لباس خانم‌های ایرانی باز کرده است .

این جنس و مدل به عنوان شومیزی مجلسی در مهمانی‌ها، مناسبت‌های رسمی و نیمه‌رسمی با کفشی مجلسی پاشنه‌بلند یا تخت شما را خاص، شیک و در کانون توجه قرار می‌دهد. گردنبندهای رنگارنگ، ظریف و سنگین به خوبی با این لباس ست می‌شوند. شما میتوانید با پوشیدن شومیز حریر پوشیده در مجالس رسمی ظاهری آراسته و زیبا داشته باشید .

انواع شومیز پوشیده زنانه

شومیزهای پوشیده از نظر مدل، رنگ و طرح بسیار متنوع هستند و همین ویژگی دایره‌ی انتخاب خانم‌های خوش سلیقه، خوش‌ استایل و شیک پوش را گسترده می‌کند و شما می‌توانید به تناسب علاقه، رنگ پوست و فیزیک بدنی‌تان یک مدل را انتخاب و خریداری نمایید .

شومیز جلوبسته

شومیز پشت‌باز

شومیز یقه‌هفت

شومیز یقه‌ملوانی

شومیز یقه‌پلیسه

و شومیز یقه‌پاپیونی

از انواع این پوشش محسوب می‌شوند .

شومیز پوشیده ی بلند را با انواع یقه هایی که در بالا ذکر شد میتوانید برای مراسم هایی که بصورت مختلط برگزار میشود، پوشید تا راحت و بدون معذب بودن در این مهمانی های مختلط خانوادگی حضور داشت و از کنار خانواده و فامیل بودن لذت برد . انواع مدل های این شومیز ها را میتوانید در این بخش از مطلب خوب مشاهده کنید.

بد نیست اطلاعات تکمیلی زیر را در مورد انواع شومیز زنانه در گوشه ی ذهنتان ذخیره کنید

اگر شومیزی ساده می‌پوشید، بهتر است رنگ آن سفید، کرم، مشکی یا سرمه‌ای باشد .

شومیز مجلسی یقه کراواتی و بسته با ظاهری کلاسیک و پوشیده‌، ترکیبی عالی برای ست مجلسی شماست .

شومیزهای طرح‌دار برای مناسبت‌های متنوع گزینه‌ی درخور تاملی هستند، اگر دارای منجوق و پولک دوزی ساده‌ای باشند برای آئین‌های رسمی مناسبند. چنان‌چه می‌خواهید در یک محفل دوستانه یا یک جشن تولد حاضر شوید، شومیزی با طرح شلوغ یا کارتونی راست کارتان است .

در روز‌های گرم شومیزی نخی و نازک حال شما را خوب خواهد کرد، اگر تیپی ساده و راحت دارید، شومیزی از پارچه‌های نازک مناسب تنتان است. مدل‌های ضخیم را می‌توانید با شلوار و دامن رسمی امتحان نمایید .

شومیزهای زنانه کرپ و کرپ حریر تنوع زیادی دارند، این نوع پارچه ممکن است قدری بدن‌نما باشد، با پوشیدن یک تاپ همرنگ یا کرم نگرانی شما برطرف خواهد شد .

در آئین‌های رسمی از شومیزهای حریر نازک، خیلی کوتاه و باز استفاده نکنید.