مدل لباس ساحلی و هاوایی 2020

تعداد مطلب: 26

با شروع فصل تابستان و گرم‌شدن هوا٬ لباس‌های ضخیم و زمستانی جای خود را به لباس‌های ساحلی زنانه کوتاه، خنک و سبک می‌دهند و رنگ‌های تیره با رنگ‌های شاد و روشن جایگزین می‌شوند. اما سؤال مهمی که به وجود میاید این است که در فصل تابستان که برخلاف پاییز و زمستان نمی‌توانیم با لایه‌لایه لباس پوشیدن استیل‌های جذابی بسازیم، چطور لباس بپوشیم تا هم خنک بمانیم و هم خوش استیل باشیم !

قبل از شروع هر چیزی، باید توجه داشته باشیم که در فصل‌های بهار و تابستان که هوا حسابی گرم می‌شود، بهتر است از لباس‌هایی با سبک‌ترین پارچه‌های ممکن مثل پنبه یا لنین استفاده کنید. این پارچه‌ها به بدن اجازه می‌دهند که در هوای گرم، تنفس کند و از همین طریق به حفظ سلامت بدن و پوست کمک می‌کنند.

محبوب‌ترین، پرکاربردترین و راحت‌ترین استایل‌های تابستانی و خنک لباس‌های ساحلی حریر هستند. در ادامه به ویژگی‌های این مدل لباس می‌پردازیم.


پیراهن‌های بلند ساحلی تابستانی

پیراهن‌های سرهمی بلند بهترین انتخاب برای رفتن به دریا و ساحل هستند. اما کاربرد این آیتم خنک به همین‌جا ختم نمی‌شود! عده‌ای تصور می‌کنند این مدل پیراهن تابستانی تنها به خانوم ها و استایل های کژوال تعلق دارد درصورتی‌که پیراهن‌های نخی ساحلی میان آقایان نیز محبوب است پیراهن‌های ساحلی عروس و مجلسی دخترانه نیز در مناطق گرم و استوایی رایج است. لباس ساحلی بارداری یکی از ترند های سال 2020 است.

شما می‌توانید پیراهن‌های ساحلی گلدار را با یک کت، تونیک یا شومیز کوتاه یا ست کنید و یک استایل خیابانی جذاب و متناسب با این فصل بسازید. یادتان باشد جنس این پیراهن‌ها بهتر است از نخ و الیاف طبیعی باشد تا باعث بالارفتن دمای بدن نشود. نکته‌ی مهم بعدی در استفاده از این پیراهن‌ها برای ساخت استایل‌های تابستانی این است که رنگ‌های سایر عناصر استایلتان را بر اساس رنگ پیراهن انتخاب کنید چون این آیتم در واقع عنصر اصلی و تأثیرگذار در ظاهر شماست.

پوشیدن صندل‌ها و اکسسوری هایی مثل گردنبند چوبی بلند یا دستبند، می‌تواند مکمل ست تابستانی و ساحلی شما باشد لباس های ساحلی را می توان با صندل و کلاه حصیری ست کنید، لباس های ساحلی در انواع کوتاه و بلند وجود دارند که معمولا طرح های گل گلی دارند و یک استایل تابستانی و خنک به شما میبخشند .


پیراهن‌های ساحلی مردانه

این مدل پیراهن‌های طرح‌دار مردانه اتفاق جدیدی در دنیای مد نیستند، آن‌ها از دهه ۹۰ هم در مد لباس مردانه حضور داشتند و البته خیلی هم پرطرفدار بودند، کافیست به استایل‌های ستاره‌های آن زمان مثل الویس پریسلی دقت کنید. در ابتدا پیراهن‌های هاوایی یعنی پیراهن‌های گلدار با طرح‌های درشت و رنگ‌های غلیظ یکی از استایل‌های نمادین برای توریست‌های حرفه‌ای بود. اما بعد این مدل پیراهن راه خود را به استایل خیابانی باز کرد و به یکی از طرح‌های اصلی و خاص لباس تابستانی مردانه تبدیل شد؛ پیراهن‌های آستین کوتاه مردانه‌ای که نه تنها در جنس بلکه در طرح هم احساس خنکی و راحتی را به شما منتقل می‌کنند.