مدل لگ ورزشی

تعداد مطلب: 24

شلوار لگ زنانه یکی از شلوارهای بسیار پرکاربرد و محبوب بین تمام خانم‌هاست. لگ زنانه به راحتی با تمام استایل‌های خانم‌ها ست میشود و استایل شیک و در عین حال راحتی را چه برای ورزش، پیاده روی، خرید کردن، دورهمی‌های دوستانه و چه برای حضور در کلاس و محل کار فراهم میکند.

خوشبختانه مدل‌های بسیار متنوعی از شلوار لگ زنانه طراحی و تولید شده و همه خانم‌های میتونن متناسب با استایل و موقعیتی که قرار است در آن حضور داشته باشند، بهترین و مناسب‌ترین لگ را انتخاب کنند .

ما در این بخش از مطلب خوب به مهم‌ترین نکات برای خرید لگ ورزشی زنانه اشاره کرده ایم و همچنین مدل‌های مختلف لگ و ست ورزشی زنانه و دخترانه را برای شما عزیزان گردآوری کرده ایم.

اگر تصمیم گرفته اید که ورزش کردن یا پیاده روی را به برنامه روزانه خودتان اضافه کنید لازمه که مقدمات انجام ورزش را هم آماده کنید. تهیه یک دست لباس ورزشی و یا لگ ورزشی مناسب برای ورزش کردن جز ملزوماتی است که حتما باید داشته باشید تا فرآیند ورزش کردن و انجام تمرینات ورزش برایتان لذت بخش باشد .

برای خرید لگ ورزشی زنانه نکات زیادی وجود دارد که در ادامه به برخی از مهم‌ترین نکات در رابطه با انتخاب و خرید لگ زنانه اشاره کرده ایم :

لگ ورزشی با سایز و اندازه مناسب

در هنگام خرید لگ حتما باید به بلندی آن توجه داشته باشید. در حالت کلی، 3 مدل شلوار یا لگ ورزشی زنانه در فروشگاه‌ها موجود هست :

لگ زنانه با طول کامل: این مدل شلوار از مچ پا به بالا را به خوبی پوشش میده و یکی از انتخاب‌های خیلی مناسب برای ورزش کردن و دویدن در هوای سرد است .

لگ زنانه با اندازه 7/8: این مدل از لگ زنانه به طور معمول در بالای مچ و درست زیر ماهیچه ساق پا قرار میگیرد .

لگ زنانه تا زانو: این مدل از لگ‌های زنانه هم درست در زیر زانو و بالای ماهیچه ساق پا قرار میگیرند .

جنس و پارچه لگ ورزشی زنانه

یکی دیگه از نکاتی که باید در انتخاب لگ ورزشی به آن توجه کنید، جنس و پارچه لگ است. اگر هدف شما از خرید و استفاده از لگ، ایجاد راحتی بیشتر هست، بهتره به سراغ لگ‌‌‌هایی که از جنس نخ و پنبه هستند، بروید. اما لازمه بدانید که این مدل از لگ در صورت استفاده مداوم و قرار گرفتن در معرض کشش زیاد، شکل و فرم اصلی خودشان را از دست می‌دهند و همچنین در اثر قرار گرفتن در معرض رطوبت خیلی سریع خیس می‌شوند .

نوعی از لگ زنانه هم وجود دارد که از الیاف مصنوعی از جمله نایلون، اسپندکس و پلی استر ساخته شدند. این مدل لگ‌ها معمولا خاصیت جذب کننده رطوبت رو دارند و کمک می‌کنند تا بدن در طول حرکت و ورزش خشک بماند. اگرچه این مدل از لگ‌ها به اندازه لگ پنبه‌ای راحت نیستند اما حفظ ظاهر در این مدل لگ‌ها بیشتر است.