مدل مو برای زیر شال

تعداد مطلب: 40

مدل مو برای زیر شال

مدل مو برای زیر شال برای صورت های کشیده و گرد متفاوت است. به علاوه، مدل آن برای عروسی، مجالس و مهمانی های مختلف با هم فرق می کنند و هر کدام مدل مخصوص به خود را دارند. مدل مو برای زیر شال همواره یکی از دغدغه های دختران جوان ایرانی است. با اینکه ما نمی توانیم موهای خود را تمام و کمال نشان دهیم، اما نباید از بخش قابل قبول آن برای عرف قابل شوید.

مدل مو زیر شال برای صورت های مختلف

بسته به شکل و فرم صورت باید مدل مو زیر شال مناسب خود را انتخاب کنید. مثلا صورت های کشیده باید مدل موهای خود را به گونه ای آرایش کنند، تا کشیدگی صورت آنها را بیشتر نشان ندهد. گرد کردن بالای شال تاثیر زیادی بر روی گرد نشان دادن صورت شما دارد. بسته به اینکه قد و حجم موهای شما چه اندازه باشد، موهایتان لخت و صاف یا فر و مجعد باشد می توانید انواع بافت مو، مدل چتری و یا سشوار شده را برای زیر شال خود انتخاب کنید.
صورت های لاغر و کشیده بهتر است موها را باز کرده و به اطراف صورت ریخته شود و زیاد بالا و به دو طرف، محکم کشیده نشود.
اگر مدل موهای شما کوتاه یا مصری است، برای اینکه از زیر شال زیباتر به نظر بیاید می توانید فرق کج باز کنید. به طوری که موهایی که به طرف مخالف آمده اند تا زیر چانه هایتان را پوشش دهند.

تابع مد روز نباشید

مدل مو برای زیر شال از جمله مواردیست که نباید تابع مد باشد. مد روز بودن همیشه یه معنی زیبا بودن نیست. یادتان باشد که  در انتخاب مدل موها برای زیر شال فرم صورت را در نظر بگیرید. ایده های مدل مو برای زیر شال را در مطلب خوب مشاهده کنید.