مدل مو بوکسوری مردانه

تعداد مطلب: 24

مدل مو بوکسوری مردانه یکی از جدیدترین مدل موهای پرطرفدار می باشد. این مدل مو میان پسران جوان محبوب تر است زیرا ظاهر موی کوتاه و تیغ خورده ترند موی آقایان خوشتیپ است.
این مدل مو بیشتر به صورت های گرد یا مثلثی می آید و میان بوکسور ها رواج دارد. علاوه بر این چون دور موها بسیار کوتاه می باشد و با ماشین زده می شود مناسب صورت های بیضی شکل و به اصطلاح کله خربزه ای نیست.
اگر از آن دسته آقایانی هستید که تمایل دارند موهای شیک با مدل های متنوعی داشته باشند، بهتر است از مدل مو بوکسوری برای کوتاه کردن موهای خود استفاده کنید.

انواع مدل مو بوکسوری

در یک مدل مو بوکسوری دور موها با ماشین زده شده و قسمت پیشانی تا قسمت فوقانی سر بلندتر است که برحسب سلیقه تان می توانید بلندی آن را خودتان تنظیم کنید.
در مدل دیگر دور موها را باماشین یا قیچی سایه می اندازند و برای تنوع بیشتر می توانید طرح و شکل مورد علاقه خود را پیاده کنید.
در کل مدل مو بوکسوری از انواع مدل های شیک و فشن است و اگر تمایل دارید که موهای خاص و متفاوت داشته باشید بهتر است با این مدل موهایتان را کوتاه کنید تا جذاب تر از قبل به نظر برسید.
در هنگام انتخاب مدل مو بوکسوری دقت و حساسیت لازم را به خرج دهید تا عیب های و ایرادات موهای شما برطرف شود.


شباهت مدل مو بوکسوری با سایه روشن

فرم مدل مو بوکسوری شبیه به مدل سایه روشن است. در این مدل قسمت های پایینی مو به به صورت کم پشت تر از قسمت های بالایی زده می شود. شما می توانید موهای قسمت جلویی سر خود را به صورت دلخواه فرم و حالت دهید.


احتیاط

اگر مدل مو بوکسوری با فرم صورت شما مطابقت و همخوانی نداشته باشد، ممکن است ظاهر نامطلوبی به صورت شما بدهد. بنابراین بهتر است قبل از اینکه اقدام به کوتاه کردن موها به این شکل کنید، از تناسب فرم آن با صورت خود اطمینان حاصل کنید. برای مشاهده جدیدترین ایده های مدل مو بوکسوری به سایت مطلب خوب مراجعه کنید.