مدل مو تایسونی

تعداد مطلب: 37

مدل مو تایسونی

مدل مو تایسونی یکی از مدل موهای الهام گرفته از خواننده معروف کره ای به نام کیم تایسون است. تقریبا یک رسم رایج بین خوانندگان و سلبریتی ها وجود دارد که هر از چندگاهی همراه با انتشار آلبوم جدید، مدل موهای خود را نیز تغییر دهند. یکی از این مدل موها که امروزه طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده، همین مدل مو تایسونی است که هر روز شکل و لعابی جدید به خود می گیرد. از باب بلوند گرفته تا مشکی فرفری، تایسون همه و همه را امتحان کرده و شاید بتوان گفت که تعداد مدل هایی که او عوض کرده، از تعداد مدل موهای ما در کل زندگی بیشتر است.
دختران جوان بسیاری شیفته و شیدای مدل ها و رنگ موهای این خواننده هستند و برای دیدن جدیدترین مدل ها و رنگ موها لحظه شماری می کنند. اگر شما نیز از طرفداران مد و فشن باشید حتما نام و مدل مو این خواننده ی معروف را شنیده اید.
اگر می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد این خواننده و علت معروف شدن مدل موهای او بدانید با ما همراه باشید.

انواع مدل موهای تایسون

تایسون از اکستنشن های مختلف تا باب های کوتاه و بلند را برای موهای خود انتخاب کرده. به همین دلیل است که همه مدل موهایی که او انتخاب کرده به او منسوب شده است.
مدل مو تایسونی شامل موارد زیر است:
باب کوتاه و بلند
نیمه دم اسبی
فرینج موج دار
فر پری دریایی
خرگوشی
تایسون علاوه بر مدل موهای مختلف رنگ موهای متنوعی را نیز امتحان کرده و تقریبا هیچ رنگ مویی نیست که از دست او در رفته باشد.

انواع رنگ موهای تایسون

قهوه ای
مشکی به همراه هایلایت
بلوند
صورتی
نارنجی
بلوند با آمبره سبز

شاید نکته مثبتی که موجب شده تا مدل مو تایسونی جزء یکی از ترندها محسوب شود تنوع بالا و مدل های مختلفی است که از تک تک آنها می توان استفاده کرد.
دختران و خانم های جوانی که به ظاهر و مد روز بودن خود توجه می کنند، مدل مو تایسونی را به عنوان یک ترند دائمی می بینند.
شما می توانید برای مشاهده جدیدترین ایده های مدل مو تایسونی به مطلب خوب مراجعه کنید.