مدل مو فر مردانه

تعداد مطلب: 26

احتمالا شما با داشتن مدل مو فر مردانه نمی دانید که کدام سبک بیشتر به شما می آید. بسیاری از افراد با موهای فر به سمت صاف کردن آن می روند، در حالیکه نمی دانند این ترند قدیمی یک بار دیگر روی کار آمده و طرفداران زیادی پیدا کرده است. شما با داشتن مدل موهای فر نیز می توانید ظاهری جذاب داشته باشید، فقط کافیست مدل مناسبی را برای موهای خود پیدا کنید و به درستی آنها را شکل دهید.
این مدل مو یکی از مدل های بسیار خاص و جذاب است که آرایشگرهای حرفه ای می توانند به آن شکل خاص و زیبایی بدهند.
برخلاف تصور عموم که موهای فر را نمی توان به هیچ حالتی در آورد، مدل های مختلفی برای موهای فر وجود دارد. تنوع در موهای فر و وز نه تنها موجب مرتب شدن موهای شما می شود، بلکه ظاهری شیک و جذاب را برای شما به ارمغان می آورد.


فر یا صاف بودن موها یک مسئله ژنتیکی است

اساسا فر یا صاف بودن موها به ژنتیک شما بستگی دارد. جالب اینجاست که در برخی از اقوام بیشتر از بقیه اقوام دیده می شود. بعضی از آدم ها از بدو تولد، ژن فری مو را دارند، یعنی به طور ذاتی و ژنتیکی موهای فری دارند. برخی از افراد نیز در آرایشگاه های مردانه مدل مو فر را برای خود انتخاب می کنند که تنها چند صباحی به این شکل باقی می ماند و بعد از آن دوباره موها بر اساس ژن به حالت اول خود بازمی گردد.


مدل مو فر مردانه برای چه افرادی مناسب تر است؟

درست همانند هر مدل مو دیگری باید به شما یادآوری کنم که مدل مو خود را بر اساس فرم اسکلتی صورت خود انتخاب کنید. در انتخاب مو فر به قلبی یا لوزی بدن صورت خود توجه داشته باشید. می توانید مدل موها را با توجه به مدل ریش خود انتخاب کنید تا زیبایی و استایل صورت شما نیز حفظ شود.
افراد با موهای مجعد و موج دار بهتر می توانند از این مدل استفاده کنند. موی فر دقیقا همانند موهای صاف در بین آقایان و خانم ها دیده می شود. اگر موهای ژولیده و نامرتب دارید، کاندیدای مناسبی برای مدل مو فر مردانه هستید.
یکی از برتری های مدل مو فر این است که به راحتی می توان آن را به شکل ها و مدل های مختلف حالت داد. به هر حال به یاد داشته باشید که فرم صورت، جنس و رنگ موها از عوامل و فاکتورهای اصلی برای انتخاب بهترین مدل مو است.