مدل مو کوتاه زنانه 2020

تعداد مطلب: 35

موها یکی از ارکان زیبایی خانم هاست و تاثیر زیادی بر روی چهره دارد. هرچند انتخاب مدل موها یک سلیقه شخصی است، اما مو کوتاه مزیت بیشتری نسبت به موی بلند دارد. مراقبت از آن آسان تر است، کمتر دچار ریزش می شود، راحت تر می توان به آن مدل داد.

اگر از ظاهر خود خسته شده اید و به دنبال تغییر هستید، می توانید از موها شروع کنید. انتخاب مدل مو کوتاه زنانه 2020 یکی از گزینه هاست.

گاهی مدل موهای کوتاه روی چهره یک خانم به خوبی می نشیند، تا حدی که از تغییر چهره خود شگفت زده شود. از آنجا که اغلب اوقات ممکن است مدل مو کوتاه چهره را چند سال جوانتر نشان دهد، بنابراین شاید بتوانیم بگوییم یک گزینه ارزان تر به جای لیفت صورت است !

آیا انتخاب مدل مو کوتاه زنانه 2020 محدودیت سنی دارد؟

از همین ابتدا خیالتان را راحت کنم. خیر مدل مو کوتاه زنانه هیچ محدودیت سنی ندارد. هر خانم با هر سنی می تواند موهای خود را بنا به سلیقه و فرم چهره خود کوتاه کند.

مدل موی کوتاه را بر چه اساسی می توان انتخاب کرد؟

انواع متفاوتی از مدل موی کوتاه زنانه و دخترانه وجود دارد که با توجه به شکل هندسی صورت قابل استفاده است. به عنوان مثال برای صورت های گرد و صورت های کشیده هر کدام مدلی خاص وجود دارد که کمک می کنند تا ظاهر آراسته تر داشته باشید .

انواع مدل مو زنانه کوتاه 2020 کدامند؟

1- باب کوتاه زاویه دار

در میان انواع مدل موهای کوتاه 2020 این مدل بسیار محبوب است و به علت لایه های پف دار پشت مو و لایه های خرد و زاویه دار جلوی مو ظاهر زیبایی برای فرد ایجاد می کند. در این مدل در یک سمت مو برش های کوتاه و بلند ایجاد می کنند تا حجم مو را افزایش دهند.

2- پیکسی بلند برای موهای کم حجم


یکی از زیباترین و محبوب ترین مدل موهای تابستانه برای خانم های سخت پسند مدلمو پیکسی بلند است که وجود لایه های مختلف در آن موجب می شود تا فرم سه بعدی به خود بگیرد.

3- پیکسی بلند لایه دار


اگر دنبال مدل موهای زیبا هستید مدل موی پیکسی لایه دار برای شما مناسب است. لایه های کوتاه و بلند برای همه مناسبت های مختلف مناسب می باشد .

5- موی کوتاه چتری


اگر موهای چتری دوست دارید مدل پیکسی با چتری گزینه ی بسیار خوبی است. این مدل مو هرگز از مد نمی افتد. چتری تکه ای، چتری کامل و نیمه چتری را می توانید همراه با این مدل استفاده کنید. این مدل مو به مراقبت چندانی نیاز ندارد و یکی از بهترین مدل موها برای افرادیست که موهای کوتاه دارند .

افرادی که صورت تپل دارند می توانند از این برای لاغر نشان دادن صورت خود استفاده کنند. در این مدل، بلندی مو باید تا زیرچانه باشد و گرنه صورت تپل تر به نظر می رسد. اگر پیشانی شما بلند است، موهای چتری می تواند تا حدود زیادی بلندی پیشانی شما را پوشش دهد .