مدل میز جلو مبلی استیل

تعداد مطلب: 20

میز جلو مبلی یکی از وسیله‌های مهم در دکوراسیون منزل است و انواع مختلفی دارد. ما بیشتر عادت کرده‌ایم که در چیدمان خانه از میز جلو مبلی استیل استفاده کنیم. میز های جلو مبلی استیل به علت تنوع در طرح و استایل مدل های متنوع تری دارند. اخیرا استفاده از میزهای عسلی و جلو مبلی با پایه های استیل براق یا خش دار زیاد شده است و دلیل این افزایش استفاده ساده و شیک بودن این نوع میزهاست.

مطلب خوب نکاتی طلایی در رابطه با خرید این میزهای جلو مبلی در اختیار شما قرار داده است با ما همراه باشید.

نکات مهم برای خرید میز جلو مبلی و عسلی استیل

برای خرید میز جلو مبلی و عسلی استیل باید به یک سری از نکات توجه داشته باشیم از جمله این نکات میتوان به کیفیت استیل و قیمت کالا اشاره کرد. به صورت کلی کیفیت و قیمت حرف اصلی را در هنگام خرید میز جلو مبلی و عسلی میزند. اگر قیمت پایین ،امکان دارد کییفیت هم پایین باشد و یا بر عکس ، ما در این قسمت سعی داریم که بگوییم جنس با کیفیت چه شرایطی دارد .

جنس به کار برده در میز جلو مبلی

از شرایط خرید میز جلو مبلی ، ابتدا باید جنس به کار برده شده در میز را بدانیم که این میز از چه متا و چه رنگی استفاده شده است.

رنگ میز جلو مبلی و عسلی

باید در هنگام خرید میز جلو مبلی و عسلی به این مسئله توجه کنیم که رنگ ، تمام میز جلو مبلی و عسلی را پوشش داده باشد. بسیار از نارضایتی ها هنگام خرید از رنگپاشی ناقص میز جلو مبلی حکایت دارد .

بدنه ای قوی و محکم

از الزامات یک میز جلو مبلی باید به بدنه قوی و محکم آن اشاره کرد، میز جلو مبلی باید بدنه ای محکم داشته باشد تا بتواند میزبان خوبی برای پذیرایی از میهمانان باشد. بدنه یک میز جلو مبلی باید در مقابل ضربه ها مقاوم باشد. از خصوصیات خوب یک میز میتوان به ضد آب ، ضد ضربه بودن آن اشاره کرد .

پایه های یک میز جلو مبلی و عسلی

پایه یک میز جلو مبلی و عسلی مدت ماندگاری یک میز جلو مبلی را به ما نشان میدهد، هر چقدر پایه ها محکم باشد طول عمر بیشتر است. پایه ها معمولا یا از جنس استیل میباشند یا از ام دی اف .

اندازه و ابعاد یک میز جلو مبلی و عسلی

اندازه و ابعاد از واجبات یک میز جلو مبلی میباشد. میز جلو مبلی در ابعاد و شکل های مختلفی مثل : دایره ای ، مربع ، مستطیل و غیره میباشد .

قیمت میز جلو مبلی و عسلی

به دلیل متنوع بودن میز جلو مبلی و عسلی و عدم تشحیص جنس به کار برده شده در آن ، قیمت میز جلو مبلی و عسلی به بزرگترین مشکل هنگام خرید میز جلو مبلی عسلی تبدیل شده است. با توجه به وضع موجود اقتصاد کشور و بالا وپایین شدن قیمت ها ، قیمت های میز جلو مبلی ممکن است افزایش بیابد.