مدل میز جلو مبلی مدرن

تعداد مطلب: 21

میز جلو مبلی مدرن به دلیل ظاهر فانتزی و متانسب با دکوراسیون خانه های امروزی رواج پیدا کرده است. از میز جلو مبلی مدرن سنگی بیشتر برای پذیرایی استفاده میشود و شاید یکی از دلیل هایی که این میز را در دسته با اصالت ها قرار میدهد همین بوده باشد .

از ایران باستان تا اکنون، فرهنگ پذیرایی و آداب و رسوم صله رحم ، بین اقوام و آشنایان از دیر باز همه ساله سینه به سینه انتقال داده شده و رواج داشته است. مثلا در عید ها مخصوصا شب یلدا یا عید نوروز کاربرد این میزها به عینه در مهمانی ها دیده میشود و زیبایی خاصی را به جلوه های بصری دکوراسیون داخلی منازل میبخشد.

سبک مدرن میز عسلی

میز جلو مبلی مدرن در دکوراسیون به سبک مدرن استفاده می شود و نسبت به باقی سبک های میز جلو مبلی طرفداران بیشتری دارد چرا که همخوانی بیشتری حتی با دیگر سبک های دکوراسیون به وجود می آورد. میز جلو مبلی مدرن دارای ظاهری ساده و با خطوط منظم است و زیبایی و عملکرد را کنار هم پیش می برد .

چیدمان میز جلو مبلی

چیدمان در مبلمان منزل نقش بسیار تعیین‌کننده‌ای دارد. در واقع زمانی که صحبت از میزهای عسلی به میان می‌آید؛ این نگرانی نیز پیش خواهد آمد که میزهای عسلی جدید طراحی دکور را به هم می‌زنند.

اما اگر جدیدترین ایده‌های روز را نیز در دکور خود به کار برده‌باشید؛ نمی‌توانید استفاده از میزهای عسلی را کنار بگذارید. پس اگر تصمیم دارید میز جلو مبلی جدیدی برای منزل خود تهیه کنید باید به نکاتی توجه کنید تا دکوراسیون خانه ی گرمتان به بهترین نحو جلوه کند. ما در ادامه ی این بخش از مطلب خوب این نکات را ذکر می کنیم.


5 نکته فراموش نشدنی هنگام خرید میز جلو مبلی مدرن

میزها را در رنگ‌ها و طرح‌های متناسب با فضا انتخاب کنید. رنگ کاورهای کوسن ‌ها و مبلمان را در تصمیم‌گیر‌ی لحاظ کنید.

زاویه قرارگیر‌ی میز جلو مبلی با میز تلویزیون را هماهنگ کنید و سعی کنید در این فاصله از میزهای اصلی استفاده نکنید.

در چیدمان فضای شما اشیایی مانند آباژورهای رومیزی و گلدان‌ها نیز به‌چشم می‌خورند. در انتخاب میز عسلی اندازه و وزن اشیایی که روی این میزها جای می‌گیرند را در نظر بگیرید.

اگر میز چرخ‌داری را انتخاب کرده‌اید؛ بهتراست گلدان یادگاری مادربزرگ خود را روی آن قرار ندهید؛ میز دیگری را انتخاب کنید و نگرانی از بابت گلدان را به فراموشی بسپارید.

سعی کنید با درنظر‌گرفتن فضای موجود میزهای عسلی را تهیه کنید. استفاده بیش از اندازه از میز عسلی فضا را کوچک‌تر از آنچه که هست؛ نشان می‌دهد. علاوه براین جابه‌جایی در چنین فضایی نیز چندان ساده نخواهد بود.