مدل میز جلو مبلی پاف

تعداد مطلب: 22

پاف چیست ؟

پاف یا پوف نوعی مبل کوچک و سبک بدون پشتی و دسته است که به راحتی می توان آن را جابجا کرد. پاف ها در سایز، جنس و مدل های مختلف ساخته می شوند. پوف‌ها بیشتر شبیه کوسن بزرگ بوده، هم کاربردی و هم دکوری هستند . در این مجموعه مدل های میز جلو مبلی پاف را در اختیارتان می گذاریم.

انواع پاف

پاف‌ها را می‌توان بر اساس شکل ظاهری، جنس روکش و کاربردهایشان دسته‌بندی کرد. مثلا پاف پارچه ای ، پاف چرمی، پاف بافتنی ، پاف حصیری، پاف صندوق دار و

کاربردهای پاف

پافها را می توانید در اتاق نشیمن، اتاق خواب، فضای آزاد، اتاق بازی کودکان، تراس٬ لابی٬ اتاق پذیرایی و یا هر جای دیگر استفاده کنید. برخی مدل های پاف را می‌توان به عنوان میز جلو مبلی ، میز عسلی در جلو یا کنار مبل، کاناپه و صندلی‌ها قرار دهید. این نوع پاف، سطحی صاف و افقی دارد و در صورت تمایل می توانید بر رویشان شیشه بگذارید.

جنس پاف چیست؟

جنس پارچه رویه ای پاف می تواند از جنس های مختلف چرم٬ پارچه ای٬ خز٬ پوست و بافت های کاموایی باشد. محبوب ترین مدل های مبل پاف شکل دایره ای پاف و رویه ی بافته شده ی سنتی آن است که باعث آرامش  می شود. این مدل پاف از سنتی ترین مدل های پاف است در عین حال هم حالت بدنی صحیح و راحت را برای افراد ایجاد می کند. همچنین می توانید جنس پاف ها را با کوسن و مبل خود ست کنید .

پاف های معمولی با مواد نرم مانند فوم یا پر مصنوعی پر می شوند طوری که این مواد می توانند تحت وزن بدن شما فرو روند. همانطور که وزن و مدل بدن شما تغییر می کند٬ مواد داخل پاف هم تحت فشار قرار می گیرد. نگه داشتن یک حالت خنثی و راحت برای پاف شما همیشه که در حال تغییر شکل است، دشوار است !

چطور خودمان مبل پاف بسازیم؟

شما می توانید با استفاده از وسایل مختلف و حتی بلاستفاده در خانه خود پاف بسازید. مدل مبل پاف همانند ظاهر ساده ای که دارد٬ ساختاری ساده ای نیز دارد و ساخت آن با مواد ساده و در دسترس نیز ممکن است. در حین ساخت پوف ها٬ برای استحکام بیشتر به الیاف و موادی مانند فوم و اسفنج برای پر کردن آنها نیاز دارید اما می‌توانید با لوازمی ساده مانند چسب، پارچه های اضافی، نخ و هر وسیله دیگری نیز پاف مورد علاقه خود را بسازید. در ادامه تصاویری ارائه می شود که با استفاده از آن ها و لوازمی که در خانه دارید٬ می توانید الگو بگیرید و پاف متناسب با سلیقه و مبلمان و دکور خود بسازید .

در پایان این مجموعه از مطلب خوب تصاویری از مدل های جدید و زیبای پاف را با هم می بینیم.