مدل پرده های جدید پذیرایی 2020

تعداد مطلب: 96

مدل پرده های جدید پذیرایی 2020

پذیرایی یکی از مهم ترین بخش های یک منزل است که مهمان ها بیشتر از اعضای خانواده در آن رفت و آمد می کنند، بنابراین انتخاب وسایل آن نیز از اهمیت زیادی برخوردار است. یکی از آسان ترین روش ها برای ایجاد تغییرات مفید در فضای دکوراسیونِ پذیرایی تعویض پرده ها می باشد. شما می توانید با توجه به میزان بودجه خود برای پذیرایی منزل تان پرده ای شیک و زیبا خریداری نمایید. اگر به دنبال مدل پرده های جدید پذیرایی 2020 هستید به شما پیشنهاد می کنیم از یک حریر ساده ترجیحا به رنگ سفید یا شیری استفاده کنید. البته می توانید از پارچه های مخملی و سنگین نیز استفاده کنید. هر چند این طرح کمی قدیمی است، اما همچنان از مد نیافتاده و می توان از آن در اتاق پذیرایی استفاده کرد.


تاثیر پرده روی دکوراسیون منزل

یکی از بهترین و آسان ترین روش ها برای طراحی دکوراسیون شیک و جذاب در منزل استفاده از پرده های لوکس و مدرن است. اگر سادگی پرده برایتان اهمیت دارد سراغ والان های شلوغ نروید و اجازه بدهید فضا برای ورود نور به داخل خانه باز باشد. سعی کنید مدل پرده های جدید پذیرایی 2020 را با توجه به تناسب رنگ و مدل پرده ها با مبلمان ، کمدها و به طور کلی دکوراسیون خانه هماهنگ کنید. مثلا اگر فضای خانه ی شما پر از مبل های لوکسِ طلایی رنگ است، بهتر است از پرده های سلطنتی قهوه ای و طلایی رنگ استفاده کنید.


کاربرد پرده

پرده‌ در گذشته فقط برای محفوظ ماندن افراد خانه از گرما، سرما و حفظ حریم خصوصی آن‌ها استفاده می شده، اما امروزه از پرده ها علاوه بر کاربردهای گفته‌ شده برای تنظیم شدت نور و همچنین زیبایی داخلی محیط زندگی استفاده می‌شود.

پرده‌ها در حال حاضر، نقشی دکوراتیو به خود گرفته‌اند. درنتیجه باید در انتخاب آن‌ها دقت بیشتری کرد. به طور کلی یکی از عملی‌ترین و راحت‌ترین راه‌های ایجاد تغییرات دکوراسیونی در فضای خانه تعویض پرده است‌. چرا که با هزینه کم هم می‌شود پرده نو خرید و پوشش سطحی اتاق ها را تغییر داد‌. امروزه برای اغلب پرده های پذیرایی از کتیبه استفاده می شود.

این کتیبه ها علاوه بر پنهان شدن میله پرده موجب زیبایی هر چه بیشتر اتاق های شما می شوند. در مطلب خوب می توانید مدلهای پرده ساده، مدرن و شیک پذیرایی را مشاهده کنید. این ایده ها جدیدترین و لاکچری ترین مدلهای پرده پذیرایی ساده و مدرن را شامل می شوند .