مدل کمد اتاق کودک

تعداد مطلب: 151

کمد کودک یکی از پرکاربردترین وسایل برای اتاق کودک است که باعث ساماندهی فضای اتاق کودک می شود و از ارکان اصلی در دکوراسیون اتاق‌های منزل به حساب می‌آید. از این‌رو در این مطلب ایده‌ها و طرح‌های بسیار جذابی از کمد دیواری اتاق کودک و نوجوان آورده شده‌است.

نصب کمد دیواری نه تنها به دکوراسیون منزل شما کمک می کند، بلکه یک وسیله ی بسیار ضروری برای جمع و جور کردن اتاق کودک است. دکوراسیون اتاق کودکان و نوجوانان به لحاظ تم رنگ و طراحی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و نیازمند وسایلی با رنگ‌آمیزی شاد و جذاب است؛ چرا که اتاق آن‌ها باید تبدیل به محیطی دلچسب و آرامش‌بخش شود و از سویی آن‌ها را ترغیب به تمیز نگه داشتن اتاق‌ خود کند. در این جا تصاویر جدیدترین و مدرنترین کمد های اتاق کودک را برای شما قرار داده ایم که توسط آن بتوانید اتاق کودک خود را طراحی کنید. جدیدترین مدل کمد اتاق کودک را در مطلب خوب دنبال کنید.

مدل های کمد دیواری اتاق کودک و نوجوان

اغلب نوجوانان دوست دارند تا کمدی که در اتاق‌ آن‌ها قرار می‌گیرد، طراحی‌های فانتزی و یا اسپرت داشته باشند. لازم به ذکر است که برای خرید کمد دیواری کودک و نوجوان، می‌بایست مطابق به جنسیت آن‌ها مدل‌ها انتخاب شوند؛ مسلما یک کمد با طرح‌های دخترانه برای یک پسر پر هیجان، چندان جذابیتی نخواهد داشت. همچنین باید در انتخاب کمد دیواری برای اتاق کودک و نوجوان، به رنگ و دکوراسیون سایر وسایل موجود در اتاق نیز توجه داشته باشید تا هارمونی رنگ‌ها حفظ شود. در ادامه مدل‌های جذابی از کمد دیواری اتاق کودک و نوجوان برای دخترخانم‌ها و آقاپسرها آورده شده‌است.