میز جلو مبلی طلایی

تعداد مطلب: 20

امروزه افراد سعی می کنند که در قسمت های مختلف خانه خود از میز در سبک های مختلف استفاده کنند. افراد در خرید میز جلو مبلی وسواس زیادی به خرج می‌دهند و با توجه به سبک غالبی که برای منزل خود در نظر گرفته‌اند اقدام به خرید این میز و سایر وسایل دیگر منزل می کنند .

در این مقاله از مطلب خوب شما با انواع مدل های شیک و جدید میز جلو مبلی و عسلی طلایی آشنا می شوید و می بینید که این میزها از چه متریالی ساخته شده اند و چگونه جلوه ی ویژه ای به فضای نشیمن می دهند. میز های عسلی طلایی را می شود وسیله ای همه کاره در دکوراسیون داخلی در نظر گرفت که غالبا برای قراردادن وسایل مختلفی مثل کتاب و ساعت و گلدان و غیره کاربرد دارند و ظاهر خانه را لوکس و گران قیمت جلوه می دهند.

متریال استفاده شده برای ساخت میز جلو مبلی سلطنتی طلایی

در انواع میز عسلی مدل هایی که از چوب ساخته شده اند را اغلب از کنده درخت ساج در قسمت پایه و رویه ای سنگی طلایی ساخته اند. مدل های دیگری هم هستند که مطابق با سلیقه های مختلف اعم از روستیک و سنتی یا مدرن ساخته می شوند. چوب درخت ساج به خاطر استحکام زیاد و زیبایی ظاهری خیلی در دکوراسیون داخلی استفاده می شود. استحکام و زیبایی دو عامل مهم در ساخت طرح های خلاقانه و جالب توسط طراحان است. در برخی مدل ها از رویه شیشه ای نیز برای نمایش بیشتر پایه ها استفاده می شود .

انواع مختلف میزهای جلو مبلی که از جنس چوب هستند و دوام بالایی دارند در طرح های مستطیل و گرد و مربع ساخته می‌شود که شما با توجه به نیاز و هدفی که دارید می توانید مورد مناسب خود را خریداری کنید .

در هر گونه از این طراحی ها یکسری نقاط قوت و ضعف وجود دارد. به طور مثال میزهای گرد و بدون زاویه که به عنوان میزهای جلو مبلی استفاده می شوند برای خانواده هایی که فرزند کوچک دارند خیلی مناسب است زیرا باعث می شود آسیب هایی که میز های زاویه دار بتوانند به کودکان وارد کنند از بین برود اما به دلیل همین زاویه نداشتن باعث می‌شود که فضای بیشتری از محیط اشغال شود و مناسب خانه های خیلی کوچک نباشد .

در برخی از نمونه های میزهای جلو مبلی چوبی طلایی و میز های عسلی شما مشاهده می کنید که از چوب گردو استفاده شده است که این نوع چوب ها کیفیت بسیار بالایی دارند و معمولا به رنگ قهوه ای تیره دیده می شود ولی این ظرفیت را دارند که رنگ آمیزی شوند و با هر نوع دکوراسیونی هماهنگی پیدا کنند. در مدل های مختلف میزهای جلو مبلی و عسلی از چوب های با جنس های مختلف مثل روس، گرجستانی یا راش و همچنین کاج و تراورس استفاده می شود.