میز جلو مبلی لاکچری

تعداد مطلب: 20

به طور کلی یکی از ارکان جدا نشدنی مبلمان منزل میزهای جلو مبلی و میز عسلی های شیک و لاکچری هستند که بدون حضور آنها در دکوراسیون منزل ست مبلمان شما قطعا ناقص است و انتخاب میزجلو مبلی مناسب با ابعاد استاندارد علاوه بر کاربرد قطعا تاثیر مهمی دکوراسیون منزل شما دارد.

ویژگی یک میز عسلی مدرن و لاکچری چیست؟

یک میز عسلی شیک از جمله لوازمی است که مبلمان اتاق‌نشیمن یا پذیرایی را کامل می‌کند. یک میز جلو مبلی مناسب علاوه بر زیبایی، هویت میزبان را نیز به معرض نمایش می‌گذارد .

چرا که میزهای جلو مبلی کارکردها و کاربردهای متفاوتی دارند؛ بنابراین اینکه شما از میزهای عسلی در چه فضاهایی استفاده می‌کنید، گویای حقایق بسیاری خواهد بود .

میز عسلی در رنگ‌های متفاوتی عرضه می‌شود. در ساخت این میزها از مواد اولیه مختلف نیز استفاده می‌شود. طراحی‌های به‌کاررفته در بخش دیزاین این میزها نیز بسیار متنوع است .

میز عسلی سلطنتی، کلاسیک، مدرن، فانتزی، تاشو، فلزی، چوبی، پایه‌دار، چرخ‌دار، یک نفره، کوچک و بزرگ و بسیاری مدل‌های دیگر در بازار موجود هستند. اما شما هستید که تصمیم می‌گیرید؛ کدام مدل مناسب دکور منزل شما است .

لازم نیست؛ قیمت میز عسلی را فاکتور قرار دهید. یک میز ارزان نیز می‌تواند همان عسلی جدیدی باشد که مدت‌ها به دنبال آن بوده‌اید .

در واقع قیمت میز عسلی تعیین‌کننده کیفیت و زیبایی آن نیست. بهترین میز همان میزی است که با فضای خانه شما همخوانی داشته ‌باشد. میزهای عسلی را براساس کاربرد و فضاهای متفاوت در خانه خود انتخاب کنید و از تماشای آنها لذت ببرید . در مطلب خوب خاص ترین مدل های میز جلو مبلی را میتوانید مشاهده کنید.

میز های جلو مبلی چه سبک هایی دارد؟

سبک سنتی

در خانه هایی با دکوراسیون به سبک مدرن، از میز جلو مبلی سنتی و کلاسیک استفاده می شود. در این مدل چوب کار شده، منبت کاری و تزیین شده طرفداران بسیاری دارد و یادآور گذشته هستند. میز جلو مبلی کلاسیک از چوب ساخته می شود و به دلیل هنرهای انجام شده بر روی چوب آن دارای هزینه نسبتا بالایی هستند.

سبک مدرن

میز جلو مبلی مدرن در دکوراسیون به سبک مدرن استفاده می شود و نسبت به باقی سبک های میز جلو مبلی طرفداران بیشتری دارد چرا که همخوانی بیشتری حتی با دیگر سبک های دکوراسیون به وجود می آورد. به گفته گروه مبلمان یاشیل میز جلو مبلی مدرن دارای ظاهری ساده و با خطوط منظم است و زیبایی و عملکرد را کنار هم پیش می برد .

سبک روستیک

میز جلو مبلی به سبک روستیک ظاهری روستایی و قدیمی به وجود می آورد. از متریال چوب ساخته می شود ولی الگوهای طراحی آن نسبت به میز جلو مبلی مدرن و کلاسیک ساده تر هستند.

سبک صنعتی

میز جلو مبلی صنعتی یادآور اجزای صنعتی هستند. متریال چوب و فلز را معمولا در کنار هم می توان در میز جلو مبلی صنعتی دید که  ظاهری خشن را نیز به بیننده القا می کنند. در سبک صنعتی و تلفیقی می توان از میز جلو مبلی صنعتی استفاده کرد .