کیف مدرسه دخترانه

تعداد مطلب: 21

با فرا رسیدن ماه مهر و زمان مدرسه یکی از دغدغه های والدین و دخترهای نوجوان خرید کیف مدرسه دخترانه است. در این مجموعه از سایت مطلب خوب ما انواعی از کیف های مدرسه ای شیک و فانتزی دخترانه و نکات هنگام خرید این کیف ها را به شما معرفی میکنیم. کیف هاي‌ موجود دراین آرشیو برای تمامی مقاطع مدرسه می‌باشد از ابتدایی گرفته تا دبیرستان موجود است.


انتخاب را بر عهده فرزندتان بگذارید

برای اینکه کودکتان بیشتر به مدرسه علاقه پیدا کند بهتر است اجازه دهید کودک خود کیف مدرسه اش را انتخاب کند. از مرزهای خلاقیت خودشان عبور کند و طرح و رنگ هایی را انتخاب نماید که با جنبه های شخصیتیش هماهنگی دارداین اگرچه به نظر والدین رنگ‌های طبیعی و طرح‌های ساده، همیشگی باشند اما طرح و رنگ‌های خاص کمک می‌کنند که خیلی زودتر کیف مدرسه را بین کیف‌های دانش‌آموزان دیگر پیدا کنید که در اردوها و زمان‌هایی که دانش‌آموزان کیف‌های مدرسه‌شان را کنار هم می‌گذارند کارآمد هم هست .

پس در خرید یک مدل کیف مدرسه جدید سعی کنید دست دانش‌آموزان را در انتخاب رنگ‌های خاص و جسورانه و طرح‌های متفاوت باز بگذارید .

به دسترسی فضای داخل کیف توجه کنید

اگر دهانه کیف به طور کامل و به اندازه کافی باز نشود، شما نمی توانید به سادگی از فضای داخل کیف استفاده کنید هر چند کیفتان به اندازه کافی جیب داشته باشد بنابراین به سادگی کارایی کیف از دست می رود. پس در هنگام انتخاب مدل و خرید کیف مدرسه توجه کنید که دهانه کوله پشتی یا کیف شما چقدر باز می شود .

کیف های مدرسه چرخ دار

کیف های مدرسه چرخ دار می توانند انتخاب های خوبی باشند اگر کودک وسایل زیادی را با خود حمل کند و کیف او سنگین باشد اما کوله پشتی و کیف مدرسه چرخ دار عمر مفید کمتری دارد و زود شکسته یا خراب و غیر قابل استفاده می شود. کشیدن کیف مدرسه چرخ دار سنگین نیز ممکن است منجر به آسیب های فیزیکی در سال های بعدی شود .

کوله پشتی ها مناسب ترین کیف مدرسه هستند

مناسب ترین نوع کیف ها کیف های کوله پشتی دوبنده هستند. اما کوله پشتی ها مناسب بچه های 10سال به پایین نیستند. دو بند کوله پشتی باید طوری تنظیم شوند که وزن کیف در ناحیه پشت و میان دو کتف قرار گیرد. کوله پشتی های یک طرفه غیر استاندارد هستند زیرا در هنگام حمل آن فرد ناچار است به یک طرف متمایل شود.

اندازه کوله پشتی مدرسه باید با اندازه بدن متناسب باشد

اولین قدم برای انتخاب بهترین کیف مدرسه، انتخاب سایز درست آن است. کیف بزرگ‌تر لزوما کیف بهتر نیست! اینکه یک کیف، بزرگتر و جادارتر باشد طبیعتا برای گذاشتن وسایل بیشتر مناسب است، اما همین امر باعث می‌شود داشن آموزان وسایل بیشتری با خود به مدرسه ببرند و سنگین بودن کیف در طولانی مدت موجب دردهای ناحیه کمر می‌شود !

جیب‌های به کار رفته در کیف مدرسه می‌توانند حیاتی باشند

به تعداد وسایل ریز  و خاصی که دارید فکر کنید! تعداد جیب‌های یک کیف باید متناسب با نیازهای شما باشد. اگر لپ تاپ با خود می‌برید یک کیف مدرسه دبیرستانی با جای لپ تاپ نیاز دارید، یعنی یک جیب داخلی که لپ تاپ شما درست در آن قرار گرفته و فیکس شود! این جیب باید بتواند از لپ تاپ در برابر ضربه هم کمی محافظت کند و در عین حال برای حمل لپ تاپ استاندارد باشد.

به پدهای کوله پشتی مدرسه توجه کنید

حتما کوله پشتی‌هایی را که در بخش کمر آن‌ها پد کارگذاشته شده دیده‌اید. این پدها در پشت کوله و کیف مدرسه و در زیر بندهای آن باعث می‌شود فشار از روی کمر شما کمتر شده و شما کمتر سنگینی کوله پشتی را احساس کنید .

در زمان خرید کیف مدرسه به میزان مقاومت بندها نیز توجه کنید. بندهای مقاوم و بادوام می‌تواند به شما این اطمینان را بدهد که اگر کمی کوله را از حد طبیعی سنگین‌تر کنید، کوله پشتی آسیب نمی‌بیند و کیف مدرسه شما دوام بالایی دارد.

به جزییات کیف مدرسه توجه کنید

وقتی در حال پیدا کردن بهترین مدل کیف مدرسه برای سال تحصیلی جدید هستید، علاوه بر کلیاتی مثل اندازه، تعداد جیب‌ها و غیره به جزییات هم توجه کنید! کیفیت زیپ‌های به کار رفته در یک کیف و دوخت‌های محکم و مناسب باعث می‌شود عمر کیف مدرسه شما طولانی‌تر باشد و مدت بیشتری از آن با خیال راحت استفاده کنید .

البته اگر سراغ برندهای معروف و معتبر و اصل بروید، می‌توان گفت که دیگر خیالتان از کیفیت اجناس راحت است!

این برندها نه تنها کیفیت بالایی دارند بلکه جزییات ضروری مثل قابل تنظیم بودن بندها یا حتی اندازه کوله پشتی نیز در آن‌ها رعایت شده است! نکاتی که باید به آن‌ها توجه کنید و از وجودشان مطمئن باشید.

از کنار طرح و رنگ‌ها به سادگی عبور نکنید

اجازه دهید از مرزهای خلاقیت خودشان عبور کنند و طرح و رنگ‌هایی را انتخاب کنند که با جنبه‌های شخصیتی آن‌ها هماهنگی دارد! به این ترتیب ذوق یک کیف مدرسه دوست داشتنی شاید آن‌ها را راحت‌تر از تخت خواب بلند کرده و به سمت کلاس درس هدایت کند.

محکم و بادوام بودن مهم است

کودک تمایل دارد بدون نظم و ترتیب و با بی‌قیدی وسایل خودرا درون کیف جا دهد، بهتر است یک کیف مدرسه محکم و بادوام برای فرزندتان انتخاب کنید تا وسایلی که درهم و برهم درون کیف جا داده شده‌اند، شانه‌هاي‌ وی را مجروح نکند.