عکس پروفایل یلدا

تعداد مطلب: 34

گلچینی از زیباترین عکس پروفایل یلدا

یکی از قدیمی ترین و اصیل ترین جشن های ایرانیان جشن شب یلداست . شب یلدا بزرگترین شب سال مربوط می شود به غروب آفتاب در 30 آذر تا طلوع آفتاب در 1 دی ماه . طی یک سنت دیرینه در شب یلدا اقوام و خویشاوندان در منزل بزرگترین فرد خانواده دور هم جمع می شوند .  فال حافظ می گیرند و شاهنامه می خوانند و از احوال یکدیگر باخبر می شوند .

شب یلدا جایگاه ویژه ای نزد ایرانیان دارد و سفره ی شب یلدا یکی از رایج ترین و مهمترین اصول شب یلداست . در سفره های مرسوم در شب یلدا از میوه هایی مانند انار که به برکت زیاد تعبیر می شود و هندوانه که نماد خورشید و درخشندگی است استفاده می شود .  همچنین استفاده از برخی خوراکیهای سنتی هر شهر و آجیل و خشکبار در سفره ی یلدا امری مرسوم است .

با انتشار ویروس کرونا قطعا دور همی شب یلدا نیز تحت تاثیر  قرار خواهد گرفت . چرا که دیگر نمی توان مثل قبل افراد یک خانواده دورهم قرار بگیرند و این شب زیبا را در کنار هم بگذرانند .

تغییر عکس پروفایل یلدا بهترین راه تبریک شب یلدا

یکی از راههایی که با پیشرفت دنیای تکنولوژی امروزه رواج زیادی پیدا کرده قرار دادن عکس پروفایل به صورت مناسبتی است . اگر نمی توانیم با تک تک افرادی که می شناسیم تماس برقرار کنیم و یا درکنارشان باشیم می توان با قرار دادن یک عکس پروفایل یلدا این سنت باستانی را به همه ی آنهایی که دوستشان داریم تبریک بگوییم .

می توان با نگاهی به عکس های آماده ی پروفایل ، تصویری که مناسب با حس و حال ما از شب یلداست را پیدا کرده و به عنوان عکس پروفایل یلدای خود انتخاب کنیم . و یا اینکه به سادگی خود یک عکس مناسب طراحی کنیم .

عکس پروفایل یلدا و ترکیبی از نمادهای زیبای این شب

عکس پروفایل یلدا نماد شب و ماه : فراموش نکنیم که یلدا بلند ترین شب سال است و اولین و مهمترین نکته ی این رویداد در شب برگزار شدن آن است . پس یک بکگراند شب و یا یک ماه می تواند ایده ی مناسبی باشد .

عکس پروفایل یلدا میوه های مورد استفاده در شب یلدا : انار و هندوانه که نمادهایی از برکت و درخشندگی هستند بیشترین نماد شب یلدا هستند . اغلب درعکس پروفایل یلدا یک یا چند میوه ی نماد این شب استفاده می شود .

عکس پروفایل یلدا با قرار دادن سفره ی یلدا : سفره ی شب یلدا که شامل آینه ، فال حافظ ، انواع میوه ها و تنقلات است تمام منظور و هدف ما از قرار دادن عکس پروفایل یلدا را به مخاطب می فهماند .

اما کنار همه ی نماد های خوشمزه ی شب یلدا یک نماد عرفانی و معنوی نیز وجود دارد که تمامی ایرانیان به آن معتقدند و آن قرار دادن کتاب حافظ در سفره ی شب یلدا و گرفتن فال حافظ است .

برای قرار دادن یک عکس پروفایل یلدا نیازی به انجام کار سختی نیست . قرار دادن یکی از نمادهای مهم و زیبای این شب و قرار دادن یک جمله ی ساده ی تبریک یلدا می تواند بهترین کاری باشد که در این روزهای کرونایی می توان انجام داد .