مدل بافت زنانه

تعداد مطلب: 26

30 مدل از زیباترین مدل بافت زنانه

اگر در فصل زمستان سری به بازارهای شهر بزنید حتما متوجه تنوع رنگ نقش و طرح های مدل بافت زنانه می شوید . در واقع امروزه تنوع بالای مدل های بافت در بازار باعث شده هر یک از سبک بافت ها شامل  ساده ، اسپرت و یا مجلسی بتواند همه ی انتظارات شما را از یک بافت برآورده سازد .

انواع مدل بافت زنانه

چند نمونه از مدل های بافت که بیشتر مورد توجه خانم هاست شامل :

ژاکت و پلیور ساده : از ساده ترین و قدیمی ترین مدل بافت زنانه ژاکت و پلیور هستند . اگر گاهی ترجیح می دهید فقط به فکر گرم کردن خود باشید ژاکت های ساده بهترین گزینه برای شماست .

یقه بلند اسکی : یقه ی بلند این مدل از بافت زنانه کاملا دور گردن را می پوشاند . در برخی از مدل های آن یقه ی لباس بلند دوخته می شود تا حین برگرداندن یقه قسمتی از شانه ها را نیز بپوشاند .

بافت مجلسی توری : مدل بافت زنانه که اغلب به صورت گلدار و گیپور مانند بافته می شوند . بر روی آن از مروارید و سنگ های تزئینی استفاده می شود . بافت توری این نوع از مدل بافت زنانه بیشتر برای زیبایی و یا استفاده از در مجالس به کار می رود و طبیعتا نمی توان انتظار داشت خیلی بدن را از سرما محافظت کند . مدل پیراهن آن نیز یکی از آن مدلهای زیبای بافت زنانه است که توجه همه ی خانمها را به خود جلب می کند . تنوع بالا در مدل و در رنگ بندی این مدل بافت زنانه باعث شده خیلی از خانم ها دست کم یکی از این مدل بافت را تهیه کنند .

بافت اسپرت : به صورت کوتاه ، تا روی کمر بافته می شود و اغلب با شلوار جین و کتان ست می شود . از این نوع بافت می توان به جای کت نیز استفاده کرد .

بافت جلو باز: به صورت بلند بافته می شود . در آن از دکمه و زیپ استفاده نشده و اغلب به یک ژاکت ساده یا تونیک ساده در زیر آن پوشیده می شود . بیشتر مناسب دختران جوان که به دنبال یک تیپ اسپرت دخترانه هستند می باشد .

بافت شنل : یک جایگزین مناسب به جای مانتو یا کاپشن ، یک نوع خاص از مدل بافت زنانه که بدون درز بافته می شود.

بافت آستین کیمونو : نوعی از مدل بافت زنانه که در آن آستین لباس به صورت متصل به لباس بافته می شود و معمولا بسیار گشاد تر از حد معمول بافته می شود .

مانتو بافتنی : یک جایگزین مناسب به جای مانتو در فصل زمستان ، دارای ویژگیهای متعدد:  بلند بودن ، دکمه خور ، جیب دار و تمام مشخصه های یک مانتوی خوب اما از جنس کاموا و بسیار گرم را در خود دارد .

بافت آستین پفی : یکی از آن مدل های خاص بافت زنانه که پوشیدن آن جلوه ی زیبایی به ظاهر خانمها می بخشد . قسمت بالا و یا پایین آن بسیار بزرگ بافته می شود و به مچ یا سر شانه با چین زیاد متصل می شود .