مدل بافت ساده زنانه

تعداد مطلب: 29

30 ایده ی جذاب از مدل بافت ساده برای روزهای سرد سال

لباس های زمستانی هنوز هم مثل قبل بسیار پرطرفدار هستند . فرقی نمی کند برای نوزاد یا یک دختر نوجوان و یا حتی یک مرد مسن حتما در فصل سرما یکی از انواع مدل لباس های بافت را استفاده می کنند .

برای تهیه ی یک مدل بافت ساده نیاز به تجهیزات خاص و یا هزینه ی زیاد ندارید . شما می توانید با تهیه ی دو میل و نخ کاموا به راحتی یک مدل بافت ساده برای خود ببافید .

پوشیدن یک ژاکت گرم و یا یک شال و کلاه بافتنی سالهاست به عنوان یک پوشش گرم و کاربردی مورد نیاز همه ی مردم است .این روزها با تنوع بالای مدل ها و طرح های بافت آنها را می توان با استایل های مختلف پوشید و از آن لذت برد .

در میان تمام مدل های بافتنی پوشیدن یک مدل بافت ساده در کنار یک دامن زیبا و یا یک شلوار اسپرت می تواند ظاهری جذاب برای شما ایجاد کند . در واقع با داشتن یک مدل بافت ساده می توانید استایل های جالبی را تجربه کنید .

تنوع استایل با استفاده از یک مدل بافت ساده

شاید باور نکنید بتوانید با یک مدل بافت ساده چقدر جذاب به نظر برسید . بافت های ساده اغلب به صورت تک رنگ در بازار وجود دارند. اما برخی با ایجاد تنوع رنگی دربافت آن طیف های رنگی متفاوتی ایجاد می کنند تا هم جذاب تر و هم جوان پسند تر باشد . شاید پوشیدن یک مدل بافت ساده با یقه ی رنگی متفاوت یا آستین دو رنگ برای شما هم جذاب باشد .

بافت های ساده معمولا به صورت یقه های گرد و یا یقه های هفت بافته می شوند . پوشیدن یک مدل بافت ساده با یقه ی هفت و استفاده از یک گردنبند کوتاه می تواند ست خوبی حتی برای یک مهمانی یا دورهمی باشد . اگر مدل بافت ساده و بلند است پوشیدن شلوار جین آبی و یا چرم جذابیت ظاهر شما را دو چندان خواهد کرد .

پوشیدن یک مدل بافت ساده می تواند برای یک مهمانی مجلسی هم گزینه ی خوبی باشد اگر بافت شما گشاد و پوشیدگی آن کامل است می توانید از انواع دامن های راسته یا دامن ماهی که حالت جذب دارند برای زیر آن استفاده کنید .

دختران نوجوان که تیپ اسپرت و خاص را ترجیح می دهند می توانند از مدل بافت ساده که به صورت جلیقه و بدون آستین بافته شده استفاده کنند . پوشیدن یک بلوز یا شومیز ساده با رنگ متضاد با بافت ، استایل اسپورت شما را بی نظیر خواهد کرد .

بافت توری یکی از آن مدل بافت ساده است که بسیار پرطرفدار است . این مدل بافت بیشتر به عنوان شنل و یا شال استفاده می شود و معمولا از لطافت زیادی برخوردار است . اغلب از بافت توری در مجالس و به عنوان تزئینی استفاده می شود و کارایی کمتری برای گرما بخش بودن دارد .

اگر به دنبال کمی ساختار شکنی هستید می توانید از مدل بافت ساده ای استفاده کنید که روی آن از گره با طرح های مختلف مانند پیچ گل بادامی و یا غیره استفاده شده باشد.