مدل بافت عروس

تعداد مطلب: 17

30 نمونه از جذاب ترین مدل بافت عروس

بسیاری از زوج های جوان ترجیح می دهند فصل پاییز یا زمستان را برای برگزاری مراسم عقد یا عروسی خود انتخاب کنند . شاید یک دلیل عمده ی آن زیبایی های خاص فصل پاییز یا بارش برف منحصر به فرد فصل زمستان باشد . به هر حال به هر دلیلی که باشد باید بدانید برگزاری یک مراسم خاص در این دو فصل مستلزم رعایت نکات مهمی است .

اولین نکته ی مهمی که باید در نظر گرفت نوع پوشش داماد و به خصوص عروس در این مراسم است . اگر می خواهید شب عروسی دچار سرما خوردگی نشوید باید یک پوشش مناسب برای شب عروسی خود انتخاب کنید .

انواع مدل بافت عروس

شاید بد نباشد هنگامی که برای عکس برداری و ثبت خاطرات خود در شب عروسی در یک باغ قدم می زنید از انواع مدل های بافت عروس روی لباس خود استفاده کنید . این کار نه تنها به حفاظت شما از سرما کمک خواهد کرد که زیبایی بسیار ویژه ای را به شما و ثبت خاطرات شما خواهد بخشید .

اولین و بهترین مدل بافت که یک عروس با لباس مخصوص عروسی می تواند استفاده کند شنل هایی است که به صورت ساده و یا کلاه دار بافته می شوند. مزیت استفاده از مدل شنل بافت عروس این است که هر زمان احساس گرما داشتید و نیازی به استفاده از شنل نبود می توانید آنرا کنار بگذارید .

اگر آستین لباس عروس شما کوتاه یا به صورت حلقه آستین است پیشنهاد می شود از یک مدل کت کوتاه بافت عروس استفاده کنید . همچنین یک رنگ بودن این کت بافت با لباس عروس علاوه بر زیبایی ویژه می تواند گرمای خوبی به شما ببخشد .

استفاده از یک مدل بافت توری عروس که با سنگ های براق و یا مروارید های درخشان تزئین شده باشد با حالت یقه های متفاوت مانند یقه ی گرد ساده و یا یقه شل و یقه قایقی نه تنها جلوه ی لباس شما را چند برابر می کند بلکه محافظ بدن شما از سرما نیز خواهد بود .

در نهایت آگر به دنبال سنت شکنی باشید هیچ اشکالی ندارد اگر از یک مدل بافت ساده عروس روی لباس خود استفاده کنید . پوشیدن یک ژاکت بافت ساده عروس می تواند آرامش شما را در بهترین شب زندگیتان چند برابر کند .

استفاده از خزه ها در انواع مدل بافت روشی کاملا مرسوم برای جلوه و وقار بخشیدن به کسی است که از این نوع لبسها استفاده می کند . استفاده از خزه ها در مدل بافت عروس می تواند بسیار تاثیر گذار و به یاد ماندنی باشد .

اصول رنگ بندی در مدل بافت عروس

اغلب خانمها در شب عروسی خود از لباس یک دست سفید و یا شیری استفاده می کنند . اما در پوشیدن بافت روی لباس عروس هیچ محدودیت رنگی وجود ندارد . در واقع اگر به جای پوشیدن یک مدل بافت عروس با رنگ سفید به دنبال گزینه ی دیگری هستید باید بدانید هیچ الزامی برای این کار وجود ندارد و شما مجاب به استفاده از رنگ های دیگری نیز هستید .

پوشیدن یک کت بافت با رنگ صورتی روی لباس عروس سفید می تواند بسیار زیبا و خاص باشد و یا پوشیدن یک شنل شیری انتخاب بسیار جسورانه و قابل قبول خواهد بود .

حتی پوشیدن یک ژاکت با رنگ متضاد با لباس عروس آنچنان هم خارج از جذابیت نیست .