مدل بافت مردانه

تعداد مطلب: 32

انواع مدل های متنوع بافت مردانه در فصل زمستان

بر خلاف تصور عموم جامعه لباس بافت مردانه تنوع زیادی دارد . بافت هایی که مناسب فصل پاییز هستند . و یا بافت هایی که به تنهایی به جای یک کاپشن گرم و یا یک پالتوی بلند کارایی دارند.

چنانچه به آراستگی ظاهر خود در فصول سرد سال اهمیت می دهید ، حتما یکی از این بافت های متنوع را در مجموعه ی لباس های خود قرار خواهید داد .

استایل متفاوت در مدل بافت مردانه

هنگامی که برای خرید یک بافت اقدام می کنید باید نوع آب و هوا و مکانی که می خواهید بافت را استفاده کنید کاملا در نظر بگیرید . با یک جستجو در بازار لباس های بافت متوجه خواهید شد که مدل های متنوعی از این گونه لباس ها وجود دارد برای مثال :

بافت با یقه های ایستاده یا یقه اسکی . معمولا ضخامت این نوع مدل بافت مردانه زیاد است و برای زیر کت گزینه ی مناسبی نیست . یقه های این مدل بافت هم به صورت کوتاه و هم به صورت بلند تهیه می شوند . پوشیدن مدل بافت یقه اسکی مردانه مناسب هوای بسیار سرد زمستانی است.

نوع دیگری از مدل های متنوع بافت مردانه که بسیار جذاب است یقه زیپ دار یا دکمه خور است . این نوع بافت ها که معمولا جلو بسته هستند از یک زیپ کوتاه و یا چند دکمه در قسمت یقه ی آن استفاده می شود . اغلب از این زیپ یا دکمه علاوه بر جذابیت بخشیدن به شکل بافت جهت پوشیدن راحت آن نیز استفاده می شود .

برای پوشیدن یک بافت مناسب برای زیر کت در فضای رسمی دانشگاه و یا محل کار می توانید از یک مدل بافت مردانه ی ظریف که یقه ی گرد و یا یقه هفت دارند و به صورت اندامی هستند استفاده کنید . این کار علاوه بر گرم نگه داشتن بدن می تواند یک استایل منحصر به فرد  برای شما ایجاد کند .

اما اگر جزو آن دسته از افرادی هستید که یقه ی هفت یا یقه گرد چندان مورد پسند شما نیست بافت هایی برای سلیقه ی شما نیز وجود دارد . نوعی از مدل بافت یقه شالی یا انگلیسی مردانه می تواند جذابیت بسیار زیادی به ظاهر شما ببخشد. اما اگر در سن جوانی یا نوجوانی هستید باید بدانید استفاده از بافت یقه دار کمی سن شما را بالاتر نشان خواهد داد .

همچنین جلیقه های بافتنی ، مدل بافت های مردانه ی بدون آستین با یقه های ساده هم می تواند گزینه ی مناسبی برای زیر کت و شلوار باشند .  فراموش نکنید حتما جلیقه ها اندامی باشند و در زیر این جلیقه ها از یک پیراهن و یا یک تیشرت جذب استفاده کنید .

قدم زدن در فصل پاییز در زیر باران پاییزی یک تجربه لذت بخش در فصل پاییز خواهد بود . در عین حال پوشیدن یک بافت کلاه دار اسپرت به شما کمک می کند از این فضا لذت بیشتری ببرید . مدل بافت های کلاه دار مردانه اصولا ضخامت زیادی دارند و می تواند جایگزین مناسب کاپشن باشند .

اخیرا بافت های بلند یکی از مدل های جدید و پرطرفدار بازار است . بسیاری از آقایان ترجیح می دهند پوشیدن یکی از این مدل بافتهای بلند مردانه که می تواند جایگزین مناسبی به جای پالتو هم باشد را نیز تجربه کنند .

رنگ بندی مدل بافت مردانه

اغلب بافت هایی که در دسته ی مدل بافت مردانه قرار می گیرند در طیف های رنگی تیره به خصوص قهوه ای ، خاکستری و مشکی هستند ، اما انتخاب رنگهای متفاوت دیگر مانند سفید ، آبی روشن و یا حتی قرمز انتخاب جسورانه و جذابی برای استایل شما خواهد بود .