مدل سارافون حریر

تعداد مطلب: 22

مدل سارافون حریر زنانه جدیدترین ها

سارافون یکی از انواع لباس هایی است که حتما همه ی خانم ها یکی از انواع مدل های آنرا در کمد لباس خود خواهند داشت . در واقع نوعی لباس بسیار پرطرفدار در میان خانمها در رده های سنی متفاوت است . سارافون در واقع به یکی از انواع مدل های پیراهن بدون آستین گفته می شود که هم می توان در زیر آن از تونیک های مختلف استفاده کرد و هم روی آن از کت با سایزهای مختلف استفاده کرد .

سارافون ها مدل های مختلفی دارند که بسته به نوع استفاده به شکل های مختلف و یا با پارچه های مختلف دوخته می شوند . برخی از مدل سارافون ها مناسب فصل سرما هستند . در واقع پارچه ی این مدل لباس به گونه ای ضخیم طراحی می شود تا بتواند محافظ خوبی برای سرمای فصلی باشد .

بهترین مدل های سارافون حریر

برخی دیگر از مدل سارافون ها مناسب فصل گرما هستند مانند مدل سارافون حریر و مدل سارافون نخی . در این بین مدل سارافون های حریر به دلیل داشتن یک پارچه ی لخت و نرم از زیبایی بیشتری برخوردار است . در اصل پارچه ی حریر از انواع پارچه هایی است که سبک ، با لطافت بالا و البته بسیار نازک است . لختی و شفافیت پارچه ی حریر از مهمترین مشخصه های آن می باشد . به همین دلیل در فصل گرما و تابستان از آن بیشتر استفاده می شود. به شکلی که خیلی از دخترها در فصل تابستان از مدل های سارافون حریر دخترانه استفاده می کنند .

مدل سارافون های حریر دخترانه به شکل های متنوعی تهیه می شوند که بسته به استایل فرد  متفاوت است .  دخترهایی با سنین کمتر از مدل سارافون حریر دخترانه که به شکل پرچین دوخته می شود استفاده می کنند . دختران جوان به مدل سارافون حریر دخترانه ی کوتاه با طرح پارچه ی گلدار تمایل بیشتری نشان می دهند .  افراد چاق از مدل سارافون حریر گشاد و افراد لاغر از مدل تنگ استفاده می کنند .

اما پرطرفدارترین مدل های آن ، مدل سارافون حریر بلند است . در واقع نوعی پیراهن بدون آستین با پارچه ی حریر که از گردن تا مچ پا را می پوشاند . این مدل سارافون بسیار مورد توجه خانمها به خصوص خانمهای باردار است . پوشیدن یک مدل پیراهن که علاوه بر لطافت زیاد هیچ گونه فشاری به ناحیه ی شکم یا کمر وارد نکند به خصوص در فصل گرما ، برای آنها بسیار مطلوب است .

همچنین از مدل سارافون حریر بلند می توان به عنوان یک لباس مجلسی نیز استفاده کرد . استفاده از مدل سارافون بلند روی شومیز مجلسی می تواند جذابیت خاصی به ظاهر افراد ببخشد .

بنابراین استفاده از مدل های سارافون حریر خواه اینکه یک سارافون حریر بلند باشد و تمام بدن را بپوشاند . خواه یک دختر جوان باشد و از مدل سارافون های حریر دخترانه استفاده کند . برای آرامش و راحتی و البته خنک ماندن از گرمای فصول گرم سال می تواند بسیار مطلوب باشد . بعلاوه می تواند گزینه ی مناسبی برای مهمانی ها و دورهمی ها باشد .