مدل سارافون مجلسی زنانه

تعداد مطلب: 9

30 مدل سارافون مجلسی زنانه جدید و شیک

سارافون به مدل پیراهنی گفته می شود که بدون آستین دوخته می شود . اصالت این لباس مربوط به کشور روسیه است و پوشش زنان سنتی این کشور در قدیم سارافون بوده است . البته در کشور روسیه به لباس هایی سارافون گفته می شود که از گردن تا مچ پا را به صورت سرتاسر بپوشاند . اما در ایران لفظ سارافون تنها برای پیراهن های بدون آستین به کار برده می شود .

در ایران سارافون ها تنوع بسیاری دارد مانند سارافون بلند یا کوتاه ، سارافون هایی که تنگ و جذب هستند یا سارافون های گشاد . سارافون های حریر و یا سارافون های گیپور

در نهایت بسته به سلیقه ی افراد مختلف و همچنین نوع اندام شخص سارافون تهیه می شود . برای مثال برای افراد قد بلند سارافون های کوتاه و برای افراد کوتاه قد و چاق از سارافون های بلند و راه راه استفاده می شود .

ویژگی های مدل سارافون مجلسی زنانه

یکی از پرطرفدارترین انواع سارافون مدل سارافون مجلسی زنانه است . از آنجا که می توان سارافون را با لباس های مختلف ست کرد پوشیدن یک مدل سارافون مجلسی زنانه در یک مراسم مهمانی می تواند یک انتخاب هیجان انگیز باشد . چراکه می توان آنرا با انواع زیر سارافون ها و یا کتهای مجلسی هماهنگ کرد .

با نگاهی به فضای مجازی می توان انواع مدل سارافون های مجلسی شیک زنانه را مشاهده نمود . عموما یک مدل سارافون مجلسی شیک زنانه یک پیراهن بدون آستین دوخته شده از پارچه های گران قیمت است . همچنین برا جلوه بخشیدن به شکل مدل سارافون مجلسی شیک زنانه از پارچه های حریر و گیپور نیز به شکل ترکیبی استفاده می شود .

در برخی از مدل سارافون های مجلسی شیک زنانه از انواع سنگ های تزئینی ، مروارید یا مصنوعات فلزی طلایی رنگ برای جلوه بخشیدن به آن استفاده می شود .

اغلب مدل سارافون های مجلسی شیک زنانه به شکل کوتاه و تا روی زانو تهیه می شوند . در برخی از مدل های سارافون مجلسی شیک زنانه به صورت بلند و تا روی مچ پا دوخته می شود . در واقع این شکل از سارافون یا همان مدل سارافون مجلسی بلند زنانه که پیراهن تمام بدن را تا روی مچ پا بپوشاند بسیار پرطرفدار می باشد . چرا که پوشانندگی خوبی داشته و اغلب افراد حتی با فرهنگ های مختلف می توانند از آن در مراسم مهمانی خود استفاده کنند .

در مدل سارافون مجلسی بلند زنانه اغلب از پارچه های براق یا ساتن و گاهی هم حریر استفاده می شود . در واقع مهمترین رکن برای تهیه ی این مدل سارافون جنس پارچه می باشد . هر اندازه زیبا تر و خاص تر باشد توجه بیشتری را جلب می کند .

در مدل سارافون مجلسی بلند زنانه اغلب از گردن تا کمر به شکل جذب بدن دوخته شده و از کمر تا مچ  پا به شکل دامنهای تنگ َ، گشاد و پرچین تهیه می شود .

بنابران در مدل سارافون های مجلسی زنانه بسته به فرهنگ های مختلف مدل های مختلفی وجود دارد . که می توان با برسی همه ی آنها یک مدل سارافون مجلسی شیک زنانه تهیه کرد و از آن لذت برد .