مدل سارافون نخی

تعداد مطلب: 15

انواع مدل سارافون نخی شیک مناسب فصل تابستان

سارافون سالها پیش در کشور روسیه به عنوان یک لباس سنتی برای بانوان طراحی شد . بسیاری از بانوان روسی در جشن های سنتی خود از این مدل لباس استفاده می کنند . کم کم استفاده از سارافون در سرتاسر دنیا ترویج پیدا کرد .

سارافون در واقع یک پیراهن بدون آستین است که به شکل گشاد و راحت طراحی و دوخته می شوند . معمولا سارافون ها یک نوع لباس های غیر رسمی هستند و بیشتر برای استفاده ی در منزل طراحی شده اند . پس از یک مدل سارافون نمی توانید انتظار یک لباس مجلل داشته باشید .

در برخی از مدل های سارافون به جای دوخت سرشانه از یک بند نازک استفاده شده . برخی دیگر از مدل های آن جلو باز و برخی دیگر پشت باز و برخی دیگر از آن پشت و جلو بسته هستند .

سارافون ها از آنجا که لباس های راحتی محسوب می شوند بین خانمها طرفداران بیشماری دارند . پوشیدن انواع مدل های سارافون سن و سال خاصی نمی شناسد بسیاری از دختر بچه ها یا دختران نوجوان معمولا از مدل های مختلف سارافون استفاده می کنند . همچنین خانمهای در رده های سنی مختلف یک مدل از انواع سارافون ها را در کمد لباس خود موجود دارند .

وجه تمایز انواع مدل سارافون های نخی

یکی از انواع مدل های آن مدل سارافون نخی است . مدل سارافون های نخی برای استفاده در فصل گرما و آب و هوای گرم طراحی شده اند . با پارچه ی از جنس نخ یا پنبه ای بسیار سبک و راحت .

اغلب مدل های سارافون نخی بدون کمربند و به شکل گشاد و پرچین طراحی می شود تا احساس راحتی بیشتری برای فرد ایجاد کند . مدل سارافون های تابستانی هم به شکل کوتاه و هم به شکل بلند دوخته می شوند که بسته به اندام و سلیقه ی افراد انتخاب می شود .

یقه ی مدل های سارافون تابستانی به شکل های مختلف طراحی می شود اما اغلب از یقه های گرد باز یا بسته استفاده می شود .

خانمهای خانه دار بیش از سایر خانمها به مدل سارافون نخی زنانه توجه دارند . همچنین خانمهای باردار که استفاده از کمر بند لباس یا شلوار برای آنان مشکل است در فصل تابستان از یکی از مدل سارافون های نخی زنانه استفاده می کنند .

در دوخت مدل سارافون نخی زنانه معمولا از رنگبندی های شاد و مناسب فصل تابستان استفاده می شود .

بارز ترین مشخصه ی یک مدل سارافون تابستانی پارچه ی آن می باشد . به طور کلی سارافون های نخی دارای تنوع مدل چندان زیادی نیستند و در تمامی مدل های آن یک نوع تشابه ظاهری وجود دارد . و تنها جنس ، رنگ و طرح پارچه بین آنها تمایز ایجاد می کند . بنابراین شما هم اگر جزو افرادی هستید که گرمای تابستان جسم شما را آزار می دهد ، حتما یکی از انواع مدل سارافون های نخی زنانه که مناسب فصل تابستان طراحی شده است را تهیه کنید .