مدل سارافون و کت

تعداد مطلب: 24

30 مدل سارافون و کت بسیار شیک مجلسی

مدل سارافون و کت یکی از انواع لباس های مجلسی است که معمولا خانم ها در مراسم های مختلف از آن استفاده می کنند . بسته به اینکه شخص چه اندامی دارد از مدل های سارافون و کت مختلفی می تواند استفاده کند .

مدل سارافون و کت برای سنین مختلف استفاده می شود . مدل سارافون و کت بچه گانه برای دختر بچه های 2 سال به بالا معمولا استفاده می شود و جلوه ی زیبایی برای کودک ایجاد می کند . البته در مدل سارافون و کت بچه گانه بیشتر از سارافون با دامن های پر چین و پفی استفاده می شود و اغلب اوقات دامن آن کوتاه طراحی می شود تا کودک علاوه بر زیبایی ظاهری بتواند به جست و خیز و بازی بپردازد .

مدل سارافون و کت زنانه برای خانمهای جوان و یا حتی مسن نیز استفاده می شود و بسته به سلیقه و اندام فرد متفاوت دوخته می شود .

انواع مدل های سارافون و کت

برای مثال در مدل سارافون و کت زنانه بلند ، هم کت و هم سارافون بلند دوخته می شوند . این مدل سارافون معمولا مناسب اندام خانمهای چاق طراحی می شود . بلند بودن کت باعث خوش فرم تر شدن بالاتنه و بلند بودن دامن باعث اندامی تر نشان دادن پاها می شود .

مدل سارافون و کت زنانه با کت بلند مناسب خانمهایی با شکم های برآمده می باشد . بلند بودن کت باعث پوشاندن برجستگی شکم و البته باریک تر نشان دادن کمر می شود . معمولا خانم های مسن تر که از مشکل برجستگی زیاد شکم رنج می برند از این مدل سارافون و کت زنانه استفاده می کنند .

مدل سارافون و کت زنانه با کت کوتاه و سارافن بلند برای خانمهایی که سینه های کوچک دارند طراحی می شود . طراحی کت به شکل کوتاه باعث ایجاد جذابیت در بالاتنه می شود و زیبایی خاصی به اندام می بخشد .

در مدل سارافون و کت زنانه با کت کوتاه و سارافون کوتاه معمولا برای اندام های لاغر و قد بلند و البته خانمهایی با سنین کمتر دوخته می شود . اغلب مدل سارافون و کت مجلسی نیز به این شکل دوخته می شود .

در مدل سارافون و کت مجلسی معمولا از پارچه های گران قیمت مانند گیپور ، پارچه های براق یا پارچه هایی روی آن از سنگ های تزئین و یا پولک های خاص دوخته شده استفاده می شود . دوختن یقه های زیبا و نوار دوزی دور آن می تواند در چند برابر شدن جلوه ی کت بیافزاید .

پوشیدن مدل سارافون و کت زنانه از آنجا که هم پوشیدگی مناسب دارد و هم یک نوع لباس راحت برای خانمهاست معمولا طرفداران زیادی دارد . از این رو بسیاری از خانم ها ترجیح می دهند در مجالس مهمانی خود چه به صورت مجلل و یا به صورت عادی برگزار شود از یک مدل سارافون و کت مجلسی استفاده کنند . بسته به فصل و شکل مهمانی برخی از مدل های مختلف جوراب یا جوراب شلواری برای زیر مدل سارافون و کت مجلسی خود استفاده می کنند .