مدل شال گردن بچه گانه

تعداد مطلب: 32

کلکسیونی از جذاب ترین مدل شال گردن بچه گانه

در فصل زمستان کودکان بیش از بزرگسالان مستعد انواع بیماری ها هستند . به خصوص بیماری سرماخوردگی در بین کودکان بسیار رواج پیدا می کند چراکه کودکان اغلب علاقه ایی به پوشیدن لباس گرم یا بافتنی برای در امان ماندن از سرما ندارند .

یکی از مهمترین پوششهای مورد نیاز بچه ها در فصل زمستان شال گردن می باشد . خیلی از مادرها با کمک مادر یا مادربزرگ خود نحوه ی بافتن شال گردن را به وسیله ی دو میل یا قلاب و کاموا یاد گرفته اند تا در فصل زمستان بتوانند یک شال گردن مناسب برای کودک خود ببافند .

شال گردن بچه گانه تنوع بسیار زیادی دارد . اما آنچه در بافتن یک مدل شال گردن بچه گانه اهمیت دارد زیبا و فانتزی بودن آن است . ممکن است شما زمان زیادی برای بافتن یک شال گردن مناسب فرزند خود بگذارید اما چون رنگ و طرح آن مورد پسند فرزند شما نیست از پوشیدن آن امتناع بورزد . همچنین حتما از یک نوع کاموای لطیف استفاده کنید که پوست گردن کودک را اذیت نکند .

پس فراموش نکنید اگر تصمیم به بافتن یک مدل شال گردن بچه گانه دارید از قبل در مورد طرح و رنگ آن با کودک خود مشورت کنید تا بعدا دچار مشکل نشوید .

مدل شال گردن بچه گانه یک مدل خاص برای جذابیت بخشیدن به کودکان

اگر شما یک کودک دارید که بسیار به سادگی اهمیت می دهد حتما از مدل ساده شال گردن بچه گانه استفاده کنید . در رنگبندی حتما از رنگ های شاد مثلا برای دخترها صورتی و پسرها آبی استفاده کنید . برای اینکه کمی جلوه ی کودکانه تری به شال گردن بدهید شاید بد نباشد که یک یا دو پوم در لبه های پایینی شال گردن اضافه کنید . رنگ پوم ها را می توانید ست با رنگ شال گردن و یا کاملا متضاد انتخاب کنید .

برای کودکانی که فعالیت زیادی دارند و مدام در حال جست و خیز هستند از مدل شال گردن حلقه ای بچه گانه استفاده کنید .

در مدل شال گردن حلقه ای بچه گانه ، شال گردن به طور ثابت دور گردن کودک قرار می گیرد و با تقلای زیاد نمی افتد .

مدل شال گردن فانتزی بچه گانه مدلی است که همیشه از طرف بچه ها با استقبال خوبی مواجه می شود . بافتن شال گردن هایی که شبیه سر یا بدن انواع حیوانات یا شبیه یک عروسک زیبا بافته می شود . گزینه ی بسیار مناسبی است . به هر حال اگر می خواهید کودک شما شال گردن خود را باز نکند و کنار نگذارد بافت یک مدل شال گردن فانتزی بچه گانه فکر بسیار خوبی است .

اگر در یک شهر سردسیری زندگی می کنید پیشنهاد می شود از مدل شال گردن کلاه دار بچه گانه استفاده کنید . این مدل شال گردن بچه گانه یک کلاه یا روسری متصل به شال دارد که می تواند سر کودک را بپوشاند .

برخی از مدل شال گردن بچه گانه از ترکیب خز و پارچه های دیگر نیز استفاده می کنند که البته از آنجایی که مدل شال گردن خزه ای بچه گانه برای کودکان شاید خیلی مناسب نباشد استفاده از این نوع برای کودکان توصیه نمی شود .