مدل شالگردن حلقه ای

تعداد مطلب: 34

جذاب ترین مدل شالگردن حلقه ای مناسب استایل خانمها و آقایان

استفاده از شال گردن همیشه هم منحصر به فصل سرد زمستان نیست و یا پوشیدن یک شال گردن تنها برای گرم کردن گردن استفاده نمی شود . مدل های متنوع بسیاری از شال گردن امروزه در بازار یافت می شود یکی از مدل هایی که علاوه بر زیبایی می تواند مناسب یک مهمانی و یا یک مجلس رسمی باشد انواع شال گردن های حلقه ایی است .

شال گردن های حلقه ای مناسب یک جنسیت خاص نیست بلکه هم خانمها و هم آقایان می توانند از این نوع شال گردن استفاده کرده و لذت ببرند . همچنین از شال گردن های حلقه ای می توان برای نوزادان و یا کودکان نیز استفاده کرد .

قطعا با خواندن این مطلب و دیدن انواع مدل شال گردن های حلقه ای شما هم شگفت زده خواهید شد . حتما حتی تصور هم نمی کنید یک مدل شال گردن که اتفاقا بافت و شکل خیلی ساده ای هم دارد چقدر می تواند متنوع و جذاب باشد .

یک استایل جذاب با انواع مدل شالگردن حلقه ای

بیشترین تنوع شال گردن های حلقه ای مربوط به شال گردن های بافتنی است که مناسب فصل سرد سال و اغلب با دومیل و کاموا بافته می شود .

اغلب افرادی که ساده پسند هستند و از شال گردن تنها برای گرم کردن گردن خود استفاده می کنند نوع مدل شال گردن حلقه ای ساده را می پسندند . یک بافته ساده که دور گردن پیچیده می شود و به صورت جذب و یا گشاد و افتاده بافته می شود .

اما حتما شما هم دوست دارید شال گردنتان کارایی های دیگری نیز داشته باشد . مثلا مدل شال گردن حلقه ای کلاه دار و روسری دار که معمولا بلند بافته می شود و با قرار دادن قسمتی از آن بالای سر به عنوان روسری و یا کلاه نیز استفاده می شود .

یا مدل آستین دار شال گردن های حلقه ای که دو آستین در دو طرف آن بافته شده و به اندازه ی یک ژاکت می تواند گرما بخش بدن شما باشد .

یک نوع از مدل شال گردن حلقه ای که بسیار مورد توجه خانمها است ، مدل مجلسی شال گردن حلقه ای است که هم به صورت بافتنی و هم به صورت پارچه ای تهیه می شود . بسته به فصلی که در آن هستیم از این نوع شال گردن استفاده می شود . این نوع شال گردن ها چه بافتنی باشد و چه به صورت پارچه ای معمولا از سنگ های تزئینی و یا گل های برجسته روی آن استفاده می شود که البته ظاهر جذاب و منحصر به فردی برای شخص ایجاد می کند .

برخی شال گردن ها ی حلقه ای از جنس پارچه هستند . هم آقایان و هم خانمها از این نوع شال گردن حلقه ای استفاده می کنند . معمولا استفاده از این نوع شال گردن در مهمانی های رسمی و یا مجالس بزرگ کاربرد بیشتری دارد . بیشترین جذابیت مدل شال گردن پارچه ای حلقه ای مربوط به نوع گره زدن و یا پیچیدن آن به دور گردن است . که تنوع و سبک و سیاق زیادی دارد.