مدل شال گردن و کلاه زنانه

تعداد مطلب: 33

جذاب ترین مدل شال گردن و کلاه زنانه

با فرارسیدن فصل سرد ، بازار خرید لباس های گرم پر رونق می شود . پوشیدن یک ژاکت گرم ، یک پاپوش بافت در شبهای سرد زمستان برای همه یک نیاز ضروری است . یکی از جذاب ترین انواع لباس زمستانی شال گردن و کلاه است . افرادی که به دنبال یک استایل ویژه هستند معمولا به شال گردن تنها به عنوان یک لباس گرم نگاه نمی کنند . یک شال گردن گاهی می تواند محافظ بدن از هوای سرد باشد و گاهی می تواند به عنوان یک دستمال گردن در یک مهمانی رسمی استفاده شود . گاهی هم پوشیدن یک شال گردن به همراه کلاه مناسب می تواند استایل خاصی را برای افراد ایجاد کند .

هرچند هیچ اشکالی ندارد اگر مدل شال گردن و کلاهی که استفاده می کنیم کاملا همرنگ و هم بافت نباشند . اتفاقا پوشیدن کلاه و شال گردنی که دارای رنگ های متفاوت هستند می تواند یک انتخاب خاص و جسورانه باشد .

اما پوشیدن یک مدل ست شال گردن و کلاه به نظر می رسد یک انتخاب عالی باشد .

انواع مدل کلاه و شال گردن

هرچند که مدل کلاه و شال گردن بیش از هزاران نوع متفاوت است که هرکس بنا بر سلیقه خود از آن استفاده می کند . اما اغلب کلاه و شال گردن ها به صورت بافتنی با دو میل و یا قلاب بافی با استفاده از نخ کاموا تهیه می شوند . این مدل انحصارا مربوط به فصل زمستان و زمانی که هوا سرد است می باشد .

کلاه و شال گردن ست همیشه یک نوع شیک و خوش استایل بودن را برای افراد ایجاد می کند .

مدل ست شال گردن و کلاه می تواند در یک طیف رنگی باشد و یا در نوع بافت مانند هم باشند .

مدل بافتنی شال گردن و کلاه بسیار متنوع است . بسته به سلیقه هر فرد انواع کلاه هایی با بافت ریز و درشت کلاه های جذب ، کلاه های که حالت افتاده دارند مثل کلاه شیپوری و کلاه سبک شیطانی ، کلاه سبک فرانسوی که معمولا استایل خیلی شیکی ایجاد می کند ، کلاه های سبک فانتزی که بیشتر برای کودکان استفاده می شود را می توان با انواع  شال گردن های مختلف مانند شال گردن های حلقه ای شال گردن معمولی کوتاه یا بلند شال گردن های فانتزی و مدلهای دیگر ست کرد .

نوع دیگری از کلاه و شال گردن مدل پشمی و خزه است . پوشیدن یک مدل شال گردن و کلاه که با خزه های ضخیم تهیه شدن بسیار شیک و هیجان انگیز خواهد بود . به خصوص می تواند وقار خاصی به استایل خانمها ببخشد . پوشیدن مدل خزه  کلاه و شال گردن مناسب مکان های بسیار سرد است . اغلب مردم ساکن در شهرهای شمالی کشور روسیه از مدل خزه کلاه و شال گردن استفاده می کنند .

یک نوع دیگر ازمدل ست کلاه و شال گردن در بازار وجود دارد که جنس پارچه ای دارد و بیشتر برای  فصل پاییز یا ابتدای بهار که هوا هنوز کمی سرد است استفاده می شود . این مدل پارچه ای کلاه و شال گردن که درخانمها فقط استفاده می شود اغلب از گل ، سنگهای تزئینی و یا دو رنگ پارچه برای پرجلوه و مجلسی تر کردن آن استفاده می شود .