مدل شال گردن پسرانه

تعداد مطلب: 31

30 مدل شال گردن پسرانه ی جذاب و امروزی

شال و شال گردن معمولا جایگاه ویژه ای در استایل افراد دارد . بر خلاف تصور اینکه شال گردن فقط به عنوان یک اکسسوری برای گرما بخشیدن به افراد است ، می تواند کاربردهای بسیار دیگری نیز داشته باشند .

در واقع شال گردن ها هم می تواند همراه یک ست زمستانی و هم با یک استایل تابستانی استفاده شود . می توان با یک اکسسوری کوچک یک ظاهر شیک و منحصر به فرد برای خود ایجاد کنید.

شال گردن ها اصولا مدل های بسیار متنوعی دارند . شال گردن های ساده که دور گردن پیچیده می شوند و صرفا برای گرم کردن دور گردن استفاده می شوند . و اغلب به صورت تک رنگ طراحی می شوند .

شال گردن های طرح دار که از پارچه های طرح دار و یا بافت هایی با طرح و نقشهای متفاوت طراحی می شوند .

شال گردن های فانتزی که برخی از انواع آن مناسب کودکان است. یا برخی از شال گردن های فانتزی که مناسب مجالس مهمانی است واغلب برای خانمها طراحی می شوند . در نهایت شال گردن های حلقه ای یا رینگی که دور گردن قرار می گیرد و تنوع شکل و بافت بسیار زیادی دارند .

شال گردن های نخی هم برای افرادی که به دنبال یک ظاهر منحصر به فرد و شیک در فصل تابستان هستند کارایی دارد .

انتخاب یک مدل شال گردن پسرانه

اما در بین تمامی افراد یکی از مصرف کنندگان دائمی شال گردن پسرها هستند . در بین تمام موارد گفته شده شال گردن پسرانه جزو انواع شال گردن هایی است که ممکن است آنقدرها که به نظر می رسد تنوع نداشته باشند . از آنجا که اغلب پسرها دارای جنب و جوش و فعالیت های بسیاری هستند ترجیحا برای آنها از مدل شال گردن حلقه ای پسرانه استفاده می شود . از آنجا که این نوع شال گردن کاملا دور گردن را می پوشاند و امکان باز شدن وجود ندارد . برای پسرها مناسب تر است . البته مدل شال گردن حلقه ای پسرانه بیشتر از جنس بافت هستند و تنوع بسیار زیادی برای آنها وجود دارد .

مدل شال گردن کلاه دار پسرانه نمونه ی دیگری از انواع شال گردن مناسب پسرهاست . در این مدل از شال گردن یک کلاه متصل به شال گردن وجود دارد که هر زمان فرد احساس سرمای زیادی داشته باشد بتواند آنرا روی سر قرار بدهد و از گرمای آن استفاده کند .

انواع مدل شال گردن فانتزی پسرانه هم می تواند انتخاب خوبی باشد . این مدل از شال گردن که معمولا از طرح های بسیار متعددی از آن وجود دارد و می تواند انتخاب خوبی برای پسرها باشد .

رنگبندی در مدل شال گردن پسرانه

واقعیت این است که در رنگبندی شال گردن پسرانه به اندازه ی شال گردن های دخترانه تنوع و امکان انتخاب وجود ندارد . معمولا در مدل شال گردن پسرانه از رنگ های تیره تر مانند خاکستری ، طوسی ، قهوه ای کم رنگ و یا قهوه ای پر رنگ استفاده می شود .

اغلب مدل شال گردن پسرانه از جنس بافت می باشند . برخی از آنها از جنس پشم و یا خزه ها هستند . این مدل شال گردن پسرانه مناسب با مکان های بسیار سرد سیر می باشد .