مدل شال گردن کلاه دار

تعداد مطلب: 33

30 مدل متنوع از شال گردن کلاه دار

در نسل جدید شال گردن هایی که وارد بازار شدند نوعی از شال گردن طراحی شد که به تنهایی می تواند به عنوان یک ژاکت ، یک کاپشن کلاه دار و حتی یک به عنوان یک دستکش کارایی داشته باشد و به بدن گرما ببخشد .

در میان تنوع بسیار شال گردن ها ، انواع شال گردن کلاه دار بسیار مورد توجه قرار گرفت . هرچند با توجه به کارایی و کار برد این نوع از شال گردن طبیعی است که خیلی از افراد رغبت بیشتری به استفاده از این نوع شال گردن داشته باشند .

یک شال گردن ساده را تصور کنید که با یک ترفند ساده بتواند یک کلاه به آن متصل کرد و تواند علاوه برگرم نگه داشتن گردن ، سر را نیز کاملا بپوشاند . بنابر این اگر هوا کمی سرد باشد فقط به عنوان شال گردن و اگر با سرمای زیادی مواجه باشید می توانید از کلاه آن نیز استفاده کنید .

کارایی زیاد انواع مدل شال گردن کلاه دار

برای افرادی که ریه های حساسی داشته باشند یک نوع از مدل شال گردن حلقه ای کلاه دار وجود دارد که بسیار پهن بافته می شود . در حقیقت این شال گردن حلقه ای دور گردن پیچیده می شود . و به اندازه ای پهن بافته می شود تا روی ریه ها را کاملا بپوشاند . همچنین یک کلاه به آن متصل است تا روی سر قرار بگیرد .

در برخی از مدل شال گردن حلقه ای کلاه دار آستین نیز متصل به شال گردن بافته می شود. در واقع با پوشیدن یک مدل شال گردن حلقه ای آستین دار کلاه دار ، به اندازه ی یک ژاکت گرم می توان انتظار گرما داشت .

همه ی شال گردن های کلاه دار بافتنی نیستند و با جنس های متفاوتی عرضه می شود . برخی از شال گردن های کلاه دار پارچه ای بافته می شود . چنانچه مدل شال گردن پارچه ای کلاه دار از بافت نازک باشد از یک آستر گرم و لطیف نیز در داخل آن استفاده می شود تا گرمای بیشتری برای فرد به همراه داشته باشد .

اگر از افرادی باشید که پوشیدن دستکش برای شما سخت است  . می توانید از مدل شال گردن جیب دار کلاه دار استفاده کنید . که روی آن جیب نیز بافته می شود . و می توانید دستها را داخل جیب آن گرم نگه دارید .

اتصال انواع خزه روی لباس های بافت امری مرسوم است که علاوه بر زیبا کردن لباس های بافت جلوه ی ویژه ایی نیز به آن می دهد . در برخی از شال گردن های کلاه دار از انواع خزه استفاده می شود . مدل شال گردن خزه ای کلاه دار اغلب برای مناطقی که سرمای بیشتری دارند استفاده می شود .

به طور کلی شال گردن کلاه دار بیشتر برای استفاده در فضای باز و در سرما کاربرد دارد . استفاده از این مدل شال گردن در یک مکان رسمی مانند محل کار و یا محل تحصیل خیلی توصیه نمی شود . برای این گونه مکانها بهتر است از شال گردن های ساده استفاده کنید که بتواند یک استایل رسمی برای شما ایجاد کند .

همچنین پوشیدن این نوع شال گردن مناسب استفاده در مهمانی نیز نمی باشد . در مهمانی ها پوشیدن انواع شال گردن فانتزی می تواند یک ایده ی مناسب باشد .