مدل شال گردن دخترانه

تعداد مطلب: 24

شیک ترین مدل شال گردن های دخترانه 2020

فصل پاییز که از راه می رسد در کنار زیبایی های طبیعت خیلی از افراد به دنبال زیبا کردن ظاهر خود هستند . در واقع در فصل پاییز تنوع لباسهایی که مورد استفاده قرار می گیرد بیشتر می شود . یکی از اکسسوری هایی که به نظر می رسد جزوی از ضروریات خواهد بود شال گردن است .

یکی از مشتریان ویژه ی شال گردن که هم به دنبال ظاهری جذاب و هم به دنبال در امان بودن از سرمای پاییز هستند خانمها هستند . آنها احتمالا به روز ترین مشتریانی هستند که در فصل سرما به دنبال مدل شال گردن دخترانه خواهند بود .

بهترین رنگ بندی در مدل شال گردن دخترانه کدام است ؟

فصل پاییز معمولا افراد از رنگ های تیره در پوشش ست خود استفاده می کنند . درصد بالایی از خانمهای جوان از ست جذاب سیاه و سفید استفاده می کنند . اولین رنگ پیشنهادی در ست کردن شال گردن سیاه و سفید است . به خصوص در رنگ بندی شال دخترانه از رنگ سفید استفاده ی بیشتری می شود . اما به طور کلی اگر به دنبال یک تیپ خاص شخصیتی و زیبایی خاص هستید می توانید از رنگهایی مانند نسکافه ایی ، نارنجی ، بنفش و سرخ آبی در رنگ شال گردن دخترانه ی خود انتخاب کنید .

هرچند انتخاب رنگهای خاص می تواند انتخابی غافلگیر کننده باشد اما در زیبایی خاص در ظاهر دختر خانم ها تاثیر ویژه دارد .

انواع مدل شال گردن دخترانه کدام است ؟

اینکه از چه مدل شال گردن دخترانه بیشتر استقبال می کنید بیشتر به سلیقه شما و مورد استفاده از شال گردن مرتبط خواهد بود .

شال گردن ریشه دار : در قسمت پایین عرض آنها ریشه ها قرار دارد و اغلب به نظر می رسد بیشتر مورد پسند دختران جوان بوده و نوعی شادابی به ظاهر آنها می بخشند .

شال گردن خز دار : از پوست برخی حیوانات تهیه می شوند در کنار قیمت گزاف و البته  بعد غیر انسانی آن ظاهری فوق العاده قوی و با شکوه برای افراد ایجاد می کند . هرچند امروزه با در دسترس قرار گرفتن انواع خز مصنوعی این دید کاملا از بین رفته . با خیال آسوده می توان با استفاده از این نوع مدل شال گردن دخترانه ظاهری فوق العاده باوقار و با شکوه برای خود ایجاد کرد .

شالگردن دست بافت : به وسیله ی نخ کاملوا و با دست بافته شده . از آن نوع مدل شال گردن دخترانه است که احتمالا همه ی ما یکی از آنها را در مجموعه شال گردن های خود داریم . شال گردن هایی که علی رغم سبک قدیمی محافظی بسیار عالی در برابر سرما خواهند بود .

شال گردن طوقی که از عرض دوخته شده و مانند طوق دور گردن قرار می گیرند . این مدل شال گردن دخترانه نیز علاوه بر اینکه حفاظ بسیار مناسبی برای سرما هستند می توانند ظاهری متفاوت و کاملا پوشاننده ایجاد کنند .

شال گردن پار چه ای یکی دیگر از مدل شال گردن دخترانه که می توان گفت تنها مناسب فصل پاییز و زمستان نیست . بلکه بسیاری از خانمهای شیک پوش ترجیح میدهند از این نوع شال گردن در تمام فصول سال استفاده کنند . در واقع نوع بستن این مدل شال گردن دخترانه به دور گردن باعث ایجاد ظاهری زیبا و فوق العاده برای خانمهای شیک پوش خواهد شد.