مدل شنل دخترانه

تعداد مطلب: 32

30 مدل شنل دخترانه جذاب برای استفاده در فصل پاییز و زمستان

شنل دخترانه از جمله پوشش هایی است که هیچگاه از مد نمی افتد. اگر می خواهید دختراتان استایلی متفاوت داشته باشد، انواع مختلف شنل دخترانه در زمستان امسال امتحان کنید.

در گذشته برای قدرتمند و بزرگ نشان دادن شخصیت های استوره ای مانند بتمن یک پوشش اضافه روی باقی لباس های او طراحی می کردند که شنل نامیده می شد .

این لباس اغلب به شکل دایره شکل طراحی می شد و یک حفره در بالای لباس قرار می گرفت که محل عبور سر وجود داشت .

بعد ها شنل به طور گسترده تری در عرصه ی لباس طراحی شد . پوشیدن شنل به عنوان یک لباس گرم در فصل زمستان با اقبال زیادی به خصوص از سوی خانمها و دختران جوان مواجه شد .

شنل ها بعدها با نوع پارچه های مختلف و با مدل های متنوعی استفاده شد . اما مهمترین نکته در استفاده ی از شنل در خانمها پوشیدن آن در هوای سرد و برای گرم نگه داشتن بدن از سرما بود .

شنل ها معمولا روی لباس های دیگر پوشیده می شوند . برخی از دختراها ترجیح می دهند از شنل های کوتاه که روی کمر قرار می گیرند استفاده کنند . برخی دیگر علاقه مند به پوشیدن شنل به صورت بلند روی زانو و یا خیلی بلند تا روی پا هستند .

انواع مدل شنل دخترانه

در گذشته برای شنل آستین طراحی نمی شد و معمولا دو چاک در دو طرف شنل قرار می گرفت که دست ها از آن خارج می شد .  اما در مدل جدید شنل دخترانه آستین هم طراحی می شود تا آزادی عمل و راحتی افراد را بیشتر کند .

شاید شما هم یکی از انواع مدل شنل خز دار یقه دار دخترانه را دیده باشید . این شنل ها معمولا با یقه های ایستاده یا یقه های متفاوت دیگری طراحی می شوند . که علاوه بر سادگی در ساختار شنل می تواند یک جذابیت خاص برای استایل دخترانه شما ایجاد کند .

یکی از مهمترین نکاتی که در پوشیدن شنل برای دختر خانم ها مهم است ضد آب بودن شنل است . اغلب در مدل جدید شنل دخترانه یک کلاه نیز روی آن قرار می گیرد همچنین از یک آستر از جنس پشم یا پارچه نیز داخل مدل شنل دخترانه دوخته می شود .

در مدل شنل جلو بسته دخترانه تمام انتظاری که از یک لباس گرم زمستانی دارید برآورده می شود . البته برخی ترجیح میدهند از شنل های جلو باز نیز آستفاده کنند تا به این ترتیب پوشیدن و درآوردن این مدل لباس زمستانی کار آسانی باشد .

شما هم به عنوان یک مادر شاید ترجیح بدهید به وسیله ی پوشیدن یک مدل شنل فانتزی دخترانه جلوه و زیبایی منحصر به فردی برای فرزند خود ایجاد کند .

شنل های فانتزی خزدار که با طراحی و رنگ بندی خاصی طراحی می شوند معمولا می توانند تغییرات خاصی در استایل دختر خانمها ایجاد کنند .

جنس و رنگبندی مدل شنل دخترانه

برخی از مدل شنل دخترانه به صورت بافتنی هستند . با دو میل و یا قلاب و کاموا بافته می شوند . برخی دیگر پارچه ایی هستند که اغلب از پارچه های گرم استفاده می شود.

تنوع رنگ بندی مدل شنل دخترانه بسیار زیاد است . اما اغلب به دلیل اینکه شنل در فصل زمستان استفاده می شود از طیف رنگ های تیره در آن استفاده می شود .