مدل پابند ظریف

تعداد مطلب: 32

جدید ترین و شیک ترین مدل پابند ظریف دخترانه

پابند در سالیان دور به عنوان نوعی پوشش در زنان با کار برده می شد . سالیان سال زنان این نوع از پوشش را کنار گذاشته بودند ولی اخیرا انواع مدل های پابند در بازار وجود دارد و بسیاری از زنان از مدل های مختلف آن استفاده می کنند . پابند باید با شکل خاصی از پوشش استفاده شود . برای مثال استفاده از دامن یا پیراهن کوتاه ، شلوار جین با لبه های تا زده شده و یا ساق شلواری می توان از پابند استفاده کرد . در واقع باید به گونه ایی لباس بپوشید که مچ پا برهنه باشد .

پابند ها معمولا از نظر شکل دو نوع هستند . پابندهایی که تنها دور ساق پا را می پوشانند و پابند هایی که شبیه صندل زنانه هستند و دور انگشت پا قرار می گیرند .

از نظر شکل و شمایل نیز هم پابند های ظریف وجود دارد و هم پابند های پهن و ضخیم تر .

مدل های پابند ظریف به این دلیل که اغلب زیبایی خاصی را برای مچ پا ایجاد می کند طرفداران بیشتری دارد .

انواع شکل ، جنس و مدل پابند ظریف دخترانه

البته پابند های ظریف برای پاهای لاغر با قوزک کوچک مناسب تر هستند . پابند های پهن معمولا مربوط به رسوم و مراسم های خاصی است . معمولا عروس های هندی در شب عروسی خود از یک مدل پابند ضخیم استفاده می کنند . این نوع از پابند ها از فلزات مختلف ساخته شده و تمام روی پای عروس را می پوشاند .

اگر در عکس پابند های ظریف دیده باشید معمولا این نوع پابند ها یک لایه زنجیر نازک است که یا ساده و یا با آویز به شکل های متعدد دور مچ پا قرار می گیرد . همچنین می تواند از دو یا سه زنجیر سبک و یا آویز دار کنار هم استفاده کرد . همانطور که در عکس پابند های ظریف نیز دیده می شود اگر می خواهید از چند مدل پابند ظریف استفاده کنید باید هر کدام به شکل جذب پای شما قرار بگیرد تا جلوه ی هر کدام از بین نرود .

پابند های ظریف معمولا از جنس های مختلفی ساخته می شوند . مدل پابند ظریف طلا که در قدیم فقط مختص به قشر خاصی از زنان جامعه بود . پابند های نقره که به اندازه ی پابند های طلا از ظرافت و زیبایی کافی برخوردار هستند . پابندهای بافتنی که اغلب با قلاب و کاموا بافته می شوند . بافت برخی از این مدل پابند های ظریف به شکلی است که می توان آنرا در اغلب مکان ها استفاده کرد و یا ست با لباس مهمانی بافته و استفاده کرد . .بافت های توری یا گیپور یا بافت های مجلل مخصوص عروس در شب عروسی طراحی می شود و شکل و شمایل منحصر به فردی نسبت به سایر پابندها دارد .

اگر به دنبال یک مدل پابند ظریف دخترانه هستید حتما سری به عکس های پابند ظریف دخترانه در فضای مجازی بزنید . می توانید با انتخاب بهترین مدل پابند ظریف از فروشگاه های آنلاین که اقدام به فروش این محصولات می کنند یک مدل پابند ظریف و شیک سفارش داده و از آن استفاده کنید . چنانچه علاقه مند به مدل پابند ظریف طلا هم باشید می توانید آنرا در اختیار یک طلا ساز بگذارید تا مدل آنرا برای شما تهیه کند .