مدل پابند عروس

تعداد مطلب: 34

30 مدل پابند عروس متنوع و شیک

یکی از مهمترین مراسم های زندگی هر دختری مراسم عروسی اوست . پوشیدن یک لباس عروس زیبا رویای همه ی دخترهاست . یکی از اکسسوری های جذابی که اخیرا طرفداران زیادی پیدا کرده پابند عروس است.

مدل پابند عروس بسیار متنوع و جذاب است . اما معمولا مدل پابند عروس ست با پیراهن عروس تهیه می شود . مدل پابند عروس به صورت انگشتی هستند . یک لایه از نخ یا روبان یا یک نخ از سنگ های درخشان دور انگشت دوم پا قرار می گیرد و بدنه ی پابند در پشت پاشنه ی پا بسته می شوند .

از آنجا که اغلب لباس های عروس از جنس گیپور هستند معمولا جنس پابند عروس نیز از گیپور است . در مدل پابند گیپور عروس از سنگ های تزئینی و یا مروارید های ریز و یا هرچیزی که بتواند جلوه ی بیشتری داشته باشد ، استفاده می شود .

برخی از مدل های پابند گیپور عروس بلند طراحی و تهیه می شوند به شکلی که خود گیپور و یا روبان های بلند متصل به پابند دور مچ و ساق پا پیچیانده می شود و جذابیت خاصی برای پا ایجاد می کند .

انتخاب بهترین مدل پابند عروس متناسب با فیزیک پا

برخی از مدل های پابند گیپور عروس به شکل پیچک های گل هستند و کاملا روی پا را می پوشانند . برخی دیگر باریک تر هستند . بهتر است هرکدام را با توجه به فیزیک پا انتخاب کرد . برای مثال اگر پاهای شما لاغر است بهتر است از مدل پابند گیپور عروس که پهن هستند استفاده کنید . این کار زیبایی پاهای شما را در شب عروسی دوچندان می کند . اگر پاهای شما استخوان بندی درشت و پهن دارد بهتر است از مدل پابند گیپور عروس که باریک و ظریف است استفاده کنید .

نوعی دیگر از مدل پابند عروس خلخال ها هستند . خلخال ها نوعی زنجیر زینتی از فلزات با ارزش مانند طلا یا نقره است که دور ساق پا بسته می شود . سابقه ی استفاده از خلخال برای زنان به مصر باستان برمی گردد . زنان افراد مرفه از خلخال به عنوان زینت استفاده می کردند امروزه نیز برخی از عروس ها ترجیح می دهند به جای استفاده از مدل های پابند گیپور از یک مدل خلخال عروس ساده استفاده کنند .

خلخال می تواند یک مدل زنجیر طلایی یا نقره ای ساده باشد . همچنین در برخی از خلخال ها نگین هایی با رنگ و جلوه ی مختلف استفاده می شود . در برخی دیگر از مدل خلخال عروس آویز های مختلف با اشکال مختلف مانند ماه و ستاره و غیره اضافه می کنند که هر کدام از آنها جذابیت خاص خود را دارد .

به هر صورت اگر می خواهید کنار لباس عروسی زیبا پاهای زیبایی داشته باشید و در شب عروسی زیبا بدرخشید می توانید از یک مدل پابند گیپور عروس که در شکل ها و مدل های متنوعی وجود دارد استفاده کنید . اگر به ساده بودن هر چیز علاقه ی بیشتری دارد از مدل خلخال عروس که ظرافت و زیبایی خاص خود را دارد استفاده کنید و در شب عروسی خود بدرخشید .